SON DAKİKA
Hava Durumu

TOKİ'den Türkiye'nin birçok ilinde açık artırmayla konut ve iş yeri satışı yapılıyor: Uygun fiyatlarla gayrimenkul sahibi olabilirsiniz!

TOKİ açık artırma usulüyle konut ve işyeri satışı ilanı yayınladı. 31 ilde bulunan TOKİ konut ve işyerlerine siz de teklif sunabilirsiniz. Ev ve işyeri sahibi olmak için büyük fırsat niteliğinde olan bu açık artırmaya katılarak uygun fiyatlarla gayrimenkul alabilirsiniz. TOKİ'nin yapacağı açık artırma Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana başta olmak üzere toplamda 31 ili kapsıyor. Son dakika açık artırma detayları haberimizde...

Haber Giriş Tarihi: 12.12.2020 18:56
Haber Güncellenme Tarihi: 12.12.2020 19:14
https://gazetebanka.com/
TOKİ'den Türkiye'nin birçok ilinde açık artırmayla konut ve iş yeri satışı yapılıyor: Uygun fiyatlarla gayrimenkul sahibi olabilirsiniz!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 31 ilde açık artırma yöntemi ile konut ve iş yeri satışa sundu. Bu açık artırmanın ne zaman ve nerede yapılacağı merak edilmektedir. TOKİ bu projede ucuz konut ve iş yeri satışı gerçekleştirecektir.SATIŞA SUNULAN İŞYERİ VE KONUTLAR HANGİ İLLERDE?


Satışa sunulan konutlar;•    Ankara, Adana, Aksaray, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bingöl, Bursa, Bolu, Çankırı, Çorum, Düzce, Hatay, Isparta, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Samsun, Sivas, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat ve Uşak şehirlerindedir. Alacak kişiler, bu konutlara %25 peşin vererek ve 120 ay taksitle sahip olabilirler.Satışa sunulan iş yerleri;•    Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Niğde, Rize, Siirt, Trabzon ve Uşak şehirlerindendir. Alacak kişiler, bu iş yerlerine %10 ve ya %25 peşin vererek ve 120 taksitler sahip olabilirler.AÇIK ARTIRMA NE ZAMAN VE NEREDE YAPILACAKTIR?


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’ nın (TOKİ ) yapacağı açık artırma 17 Aralık 2020 Perşembe günü;•    Saat 11.00’da konutlar için açık oturum yapılacaktır.•    Saat 15.00’da iş yerleri için açık oturum yapılacaktır.Açık artırmalar Ankara Bilkent Otel ve Konferans merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecektir. Açık artırma için internetten de teklif verilebilir. Bu teklif emlak yönetimin www.emlakyonetim.com.tr adresi üzerinden yapılacaktır.AÇIK ARTIRMA İÇİN BAŞVURULAR NEREDEN YAPILACAKTIR?


Açık artırmaya katılmak için internet üzerinden ya da TOKİ’den başvuru yapılabilir. Açık artırmaya başvuru yaptıktan sonra başvuru şartlarına uyup uyulmadığına bakılır. Açık artırma için yapılacak ödemeler için Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ile yapılacaktır. Bu bankalar her türlü başvuru ve teminatlar kabul edeceklerdir. Açık artırma ile ayrıntılar, satış duyurusu, satış listesi ve satış şartnamesine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ‘nin internet adresinden ulaşılabilir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.