SON DAKİKA
Hava Durumu

Sertap Erener Bodrum'da İsyan Etti: Çok Büyük Ayıp, Utanıyorum!

Bodrum Gümbet Sahili'nde Miss Gibi 1 Bodrum Grubu ile çöp toplamaya çıkan Sertap Erener çok sinirlendi. Çevrenin nasıl bu kadar kirletildiğine inanamayan Sertap Erener insan olmaktan utandığını söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 28.10.2020 19:15
Haber Güncellenme Tarihi: 28.10.2020 19:15
https://gazetebanka.com/
Sertap Erener Bodrum'da İsyan Etti: Çok Büyük Ayıp, Utanıyorum!

Bodrum Belediyesi Temizlik İşleri Ve Koruma Kontrol Müdürlüğü'ne bağlı Miss Gibi 1 Bodrum üyelerinin düzenli olarak yaptığı çevre temizliğine geçtiğimiz günlerde Sertap Erener ve Yonca Evcimik de katıldı. Ünlü sanatçı Sertap Erener Gümbet sahilinde eline aldığı çöp poşeti ile temizlik yaptı. Uzun süre çöp toplayan Sertap Erener etkinliğin sonunda isyan etti.Sertap Erener sahilde herkesi pisliğini topladığı için sinirlendi. Ünlü sanatçı temzliğin gerekli olduğunu ama bu kadar çok çöp çıktığına inanamadığını söyledi. İnsanların bilinçlenmesi gerektiğini yoksa bu sorunun çözülemeyeceğini dile getiren Erener, devletin bu konuda yaptırım uygulaması gerektiğini söyledi. Sertap Erener hayvanların bile kendi pisliklerini temizlediğini, insan olmaktan utandığını da dile getirdi. Sertap Erener insanların dünyada gelip geçici olduğunu, dünyanın sahibi olmadığını söyledi. Çok umutlu olmadığını belirten Sertap Erener yine de gönüllü olarak geldiğini ve herkesin pisliğini toplamaya çalıştığını anlattı.TAYFUN YILMAZ MİSS GİBİ 1 BODRUM GRUBUNU ANLATTI

Gümbet Sahili'nde yapılan temizliğe Miss Gibi 1 Bodrum üyeleri ve ünlü isimlerle beraber Bodrum Belediye Başkanı Yardımcısı Tayfun Yılmaz da katıldı. Tayfun Yılmaz belediyelerin çöp çıkarma sıralamasında önlerde yer aldıklarını belirtti. 350 temizlik işçisinin çevre temizliği için gece gündüz çalıştığını belirten Tayfun Yılmaz Miss Gibi 1 Bodrum ekibinin desteklerini anlattı. Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz, ne kadar çok temizlik işçisi çalışırsa çalışsın vatandaşa da büyük görev düştüğünü söyledi.YONCA EVCİMİK: EĞİTİMSİZ İNSANLARIN ÇEVREYİ KİRLETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUMUzun süredir Bodrum'da yaşayan Yonca Evcimik de Gümbet Sahili temizliğine katılan isimler arasındaydı. Bol miktarda sigara izmariti ve ay çekirdeği kabuğu topladığını söyleyen Yonca Evcimik bu çevre kirliliğini eğitimsiz insanların yarattığını belirtti. Yonca Evcimik doğaya saygısı olan, eğitimli insanların çevreyi kirletmeyeceğini düşündüğünü söyleyen Evcimik bu temizliğin hep birlikte yapılması gerektiğinin de altını çizdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.