SON DAKİKA
Hava Durumu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 52 Öğretim Üyesi İlanı Yayınlandı!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı yayınladı. Profesör, Doçent ve Doktor öğretim üyesi kadrolarına alımlar yapılacak. Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi alımı ne zaman yapılacak ve başvuru şartları nelerdir? Eskişehir Osmangazi Üniversitesi alım ilanı ayrıntılarına haberimizden bakabilirsiniz.

Haber Giriş Tarihi: 11.11.2019 14:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 52 Öğretim Üyesi İlanı Yayınlandı!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi alım ilanı yayınlandı. İlan.gov.tr adresi üzerinden kamuoyuna duyurulan ilana göre Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 52 Profesör, Doçent, Dr. Öğretim Üyesi alınacak. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesi hükümleri uyarınca devlet hizmetine girmede Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına alınacaktır. Başvuruların Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne şahsen yapılması zorunludur. Bu nedenle posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmemektedir.Öğretim Üyesi İlanına Başvuruda İstenen Belgeler Nelerdir?Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Profesör, Doçent ve Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuruda bulunacaklardan istenen belgeler şunlardır:• Başvuru dilekçesi (personel.ogu.edu.tr üzerinden temin edilecek)• Özgeçmiş• 2 adet fotoğraf• Nüfuz cüzdan fotokopisi• Doçent ve Profesörlük kadrosuna başvuracaklar için doçentlik belgesi• Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adaylar doktora/uzmanlık belgesi (doktorasını yurtdışından almış olanlar için Üniversitelerarası Kurul
Başkanlığınca (ÜAK) denkliğinin onaylandığını gösteren belge) ve yabancı dil yeterlilik belgesi (KPDS, ÜDS, YDS veya YÖKDİL’den en az 60 (Altmış)
veya ÖSYM tarafından kabul gören uluslararası sınavlardan eşdeğeri puan almış olma
• Hizmet Belgesi (Halen başka bir kamu kurumunda çalışmakta olanlar ile ayrılmış olanlardan istenmektedir.)• ESOGÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Formu’nda belirtilen düzen ve formatta hazırlanmış ve puanlanmış yayın listesiİlana başvuru süresi bu ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gündür. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.