SON DAKİKA
Hava Durumu

Banka personel alımı ilanı: Odea Bank ve Kuveyt Türk 3 ilde lisans mezunu gişe personeli alımı yapacak!

Banka personel alımı ilanları yayınlanmaya başladı! Lisans mezunu adaylar arasından gişe personeli alımı yapmak isteyen Odea Bank ve Kuveyt Türk, online iş ilanı siteleri üzerinden gerekli nitelikleri sağlayan adayları aramak için ilana çıktılar. Toplam 3 ilde banka gişe personel alımı yapacak olan 2 banka, aradıkları adaylarda hangi şartları arıyor? Gişe memuru ne iş yapacak? İşte banka personel alımı ilanı detayları…

Haber Giriş Tarihi: 11.05.2020 05:01
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Banka personel alımı ilanı: Odea Bank ve Kuveyt Türk 3 ilde lisans mezunu gişe personeli alımı yapacak!

Odeabank ve Kuveyt Türk Katılım Bankası, Mayıs 2020 döneminde 3 ilde gişe personel alımı yapıyor. Her iki banka benzer nitelikleri talep ettikleri adaylar için açtıkları ilanları, Mayıs ayı ortasında kapatacak. Gişe memuru alımı için bankaların talep ettikleri nitelikler ve ilan detaylarını Gazete Banka olarak sizler için derledik.ODEA BANK GİŞE PERSONELİ ALIMI İLANI DETAYLARI


Odea Bank, üniversitelerin 4 yıllık İİBF bölümlerinden mezun olmuş gişe yetkilisi alımı yapacağını çıktığı iş ilanında belirtti. Pozisyon tanımı olarak gişe personelinin yapacağı işleri şu şekilde özetledi:* Müşterilerinin işlemlerini (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) gerçekleştirmek,* Çek ve senet tahsilatlarını yapmak,* Fatura tahsilat işlemlerini yapmak,* Döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek,* Kredi Kartı İşlemlerin gerçekleştirmek.Odea Bank Hangi İllerde Gişe Personeli Alımı Yapacak?

  • Ankara,
  • İzmir,
  • İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası.


Odea Bank Gişe Personeli Alımı Başvuru Şartları Neler?

Bankanın ilgilendiği adaylar için belirlediği kriterler şu şekilde özetlendi:* Üniversitelerin Örgün 4 yıllık Lisans bölümlerinden mezun,* Sorumluluk bilinci yüksek,* İnsan İlişkileri güçlü, güler yüzlü ve kolay iletişim kurabilen, prezantabl,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecili olan,* Müşteri ve başarı odaklı,* Takım çalışmasına yatkın,* Etkin iletişim becerilerine sahip,* Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,* Analitik düşünen,* Tercihen en az 2 yıl bankacılık tecrübesi olan,* Tercihen İngilizce bilgisine sahip,* İletişim gücü yüksek olan takım arkadaşları arıyoruz.Odea Bank Gişe Personeli Alımı İlanına Nereden, Ne Zaman Başvuru Yapılmalı?

Odea Bank, istihdam edeceği gişe personeli için personel alımı ilanına kariyer.net üzerinden çıktı. İlana başvurular açık olup, ilanın kapanış tarihi olarak 16 Mayıs 2020 tarihine işaret edildi.KUVEYT TÜRK GİŞE PERSONELİ ALIMI İLANI DETAYLARI


Kuveyt Türk, 4 yıllık İİBF mezunları arasından tecrübeli ve tecrübesiz adaylardan alım yapacağını açıkladığı gişe personeli alımı ilanında, personeller için özel sağlık sigortası, yemek kartı ve giyim yardımı gibi yan haklar vereceğini belirtti. Banka, ilanda gişe personeli iş tanımını şu şekilde özetledi:* Cari ve Katılma Hesabı müşterilerinin işlemlerini (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) gerçekleştirmek,* Çek ve senet tahsilatlarını yapmak,* Fatura tahsilat işlemlerini yapmak,* Döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek.Kuveyt Türk Hangi İllerde Gişe Personeli Alımı Yapacak?

Kuveyt Türk, İstanbul Avrupa Yakası için gişe personeli alımı yapıyor. Alım yapılacak şube bilgisine ise ilanda yer verilmedi.Kuveyt Türk Gişe Personeli Alımı Başvuru Şartları Neler?

İstanbul Avrupa Yakası’nda istihdam etmek üzere Kuveyt Türk tarafından alım yapılacak gişe personeli pozisyonu için aranan şartlar şu şekilde özetlendi:* Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF bölümlerinden mezun,* Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip,* Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan,* Müşteri ve başarı odaklı,* Takım çalışmasına yatkın,* Etkin iletişim becerilerine sahip,* Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,* Analitik düşünen.Kuveyt Türk Gişe Personeli Alımı İlanına Nereden, Ne Zaman Başvuru Yapılmalı?

Odea Bank ile benzer şekilde, Kuveyt Türk personel alımı ilanı için kariyer.net platformunu seçti. Başvurunun açık olduğu ilanın kapanış tarihi ise 17 Mayıs 2020 olarak belirtildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.