SON DAKİKA
Hava Durumu

Axess Kart Sahiplerine 30 Eylül 2020’ye Kadar Kaybolmayan 200 TL Chip-Para Hediye!

Axess kart sahibi olanlar ya da 30 Haziran’a kadar Axess’ten kredi kartı alan müşterilere özel chip-para hediyesi kampanyası başladı. Axess kart her ay 50 TL ve üzeri internet harcamalarında yüzde 10, tek seferde 20 TL; ayda en fazla 50 TL chip-para kazandırıyor. 30 Eylül 2020 tarihine kadar ise toplamda 200 TL kaybolmayan chip-para hediye ediliyor.

Haber Giriş Tarihi: 23.06.2020 19:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Axess Kart Sahiplerine 30 Eylül 2020’ye Kadar Kaybolmayan 200 TL Chip-Para Hediye!

30 Haziran tarihine kadar Axess kart sahipleri, 200 TL’ye varan kaybolmayan chip-para kampanyasından faydalanabilecekler. Axess kart ile internetten yapılan her 50 TL ve üzeri harcamalarda yüzde 10, tek seferde 20 TL kazandıran bu kampanya ile 30 Eylül’e kadar kaybolmayan chip-para kazanmak çok kolay.CHİP-PARA KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?Sadece Axess kart sahiplerinin faydalanabileceği chip-para kampanyasından faydalanabilmek için başvuru yapılması gerekmektedir. Axess ayrıcalıklarının bulunduğu ve 30 Eylül tarihine kadar kaynbolmayan 200 TL chip-para kampanyasına başvurular sadece Axess internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kampanyalar bölümünde chip-para kampanyasının detaylarının yer aldığı sayfaya gittikten sonra “hemen başvur” butonu ile hızlı bir şekilde başvuru yapılmaktadır.Kampanyadan faydalanabilmek için kredi kartı başvurusu onaylanan Axess/Wings müşterileri ilk harcamalarından önce, HEDIYE yazıp 4566’ya SMS göndermelidir. Böylelikle kampanyaya katılım sağlanmaktadır.Tüm Akbank şubeleri, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Bankacılığı (444 25 25), axess.com.tr, akbank.com, Akbank Direkt, SMS ve diğer kredi kartı başvuru kanalları ile yapılan Axess ya da Wings kredi kartı başvuruları kampanyaya dahildir.KAMPANYANIN DETAYLARI VE KULLANIM ŞARTLARI NELERDİR?Axess kart sahiplerine özel hazırlanan bu kampanyanın detayları ve kullanım şartları aşağıdaki gibi belirlenmiştir: • Kampanya 1 Mayıs-30 Haziran 2020 tarihleri arasında yeni Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler için geçerlidir. 
 • 29 Nisan tarihinden önce açık Axess ya da Wings kredi kartı olan veya bu tarihten önce Axess veya Wings kredi kartı almış, 29 Nisan’dan sonra kartını iptal ettirmiş kişiler kampanyadan faydalanamazlar. 
 • Söz konusu chip-para kampanyasına Free, Axess Öğrenci, ticari kartlar, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir. 
 • Axess veya Wings kart alan müşterilerin, bu kartına bağlı ek kartıyla yapacağı işlemlerden kazanım sağlanmaktadır. 
 • Kampanya sadece internet alışverişlerinde geçerlidir. 
 • Kampanya kapsamında internet harcamalarına her ay 50 TL ve üzeri alışverişlerde yüzde 10 chip-para, tek seferde 20 TL, ayda en fazla 50 TL chip-para kazandırılmaktadır. 30 Eylül 2020 tarihine kadar toplamda en fazla 250 TL chip-para kazanılabilmektedir. 
 • Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri bir kez faydalanabilmektedir. 
 • Kazanılan chip-para bakiyesi 2 gün içinde karta yüklenmektedir. 
 • İptal eidlen işlemlerde dchip-para kazanımları da iptal edilmektedir. 
 • Kampanya süresi boyunca 250 TL chip-paraya ek olarak üye işyerleri ve diğer kampanyalardan faydalanılabilir. 
 • Katılım için gönderilen SMS’in ücreti operatörlerin belirlediği tarifeler üzerinden tahsil edilmektedir. 
 • Nakit çekim, EFT, havale, fon alım-satım, BES işlemleri, anlık ya da otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.