SON DAKİKA
Hava Durumu

Tarım Kredi Kooperatifi 2019 Kayseri ve Malatya Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı sonuçları açıklandı! Açıklanan Kayseri ve Malatya Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı 2019 sonuçları ardından yayınlanan duyuru ile adayların yerine getirmeleri gerekli hususlar belirtildi. Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı gerekli evrakları ve hak sahiplerini bekleyen personel alımı süreci ayrıntıları haberimizde...

Haber Giriş Tarihi: 07.12.2019 05:03
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Tarım Kredi Kooperatifi 2019 Kayseri ve Malatya Personel Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Malatya ve Kayseri Tarım Kredi Kooperatifi Personel Alımı 2019 sınav sonuçları belli oldu! Tarım Kredi Kooperatifi web sitesi üzerinden yapılan duyuru ile adayları bekleyen sürecin ayrıntıları yer verildi. Tarım Kredi personel alımı sonuçları içerisinde adını gören adaylar, 16 Aralık 2019 tarihinde saat 09:00’da Tarım Kredi Kooperatifleri Kayseri / Malatya Bölge Birliği Müdürlüklerinde hazır bulunmaları gerektiği duyuruda bildirildi.TARIM KREDİ KOOPERATİFİ PERSONEL ALIMI 2019 SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?


Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı sonuçları Tarım Kredi Kooperatifi web sitesinde açıklandı. Açıklanan sınav sonuçları için https://tarimkredi.org.tr/ linki ile Tarım Kredi Kooperatifi web sitesine giriş yaparak “Duyurular” menüsü üzerinden personel alımı sınav sonuçlarına ulaşabilirsiniz.SINAVI GEÇEN ADAYLARDAN TARIM KREDİ KOOPERATİFİ HANGİ EVRAKLAR TALEP EDİYOR?


Tarım Kredi Kooperatifi Malatya ve Kayseri personel alımı 2019 kapsamında sınavda başarılı olan adayların, aynı gün içerisinde teslim etmeleri gerekli evraklar bulunaktadır. Duyuruda belirtilen 16 Aralık 2019 tarihinde hazır bulunacakları bölge birliklerine adayların aşağıdaki evrakları teslim etmeleri gereklidir:•    Nüfus cüzdanının tasdikli sureti
•    Diplomanın aslı ya da tasdikli sureti
•    İkametgah ilmühaberi
•    Adli Sicil Belgesi
•    Sağlık raporu (Tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınmış)
•    6 adet vesikalık fotoğraf
•    Sınavda başarılı olan erkek adaylar için askerlik terhis ya da tecil belgesiMALATYA VE KAYSERİ TARIM KREDİ KOOPERATİFİ BÖLGE BİRLİĞİNE GİDEN ADAYLAR NELERE DİKKAT ETMELİ?


Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı sonuçları duyurusunda başarılı olan adaylardan bir takım hususlara dikkat etmeleri istenmektedir. 16 Aralık 2019 tarihi saat 09:00’da Malatya ve Kayseri Bölge Birliğinde hazır bulunacak adaylar, yukarıda sıralanan evraklarla birlikte aşağıdaki hususlara dikkat etmelidirler:•    16 Aralık 2019 tarihine kadar İŞKUR kaydının yapılmış olması
•    Yukarıda sıralanan belgelerle birlikte bölge birliklerinde hazır bulunulması
•    Aynı gün tören yapılması sebebi ile uygun kıyafetlerle bölge birliklerine gelinmesiTARIM KREDİ PERSONEL ALIMI SINAVINI KAZANANLAR NE ZAMAN İŞ BAŞI YAPACAK?


Tarım Kredi Kooperatifi personel alımı kapsamında istihdam edilecek olan hak sahipleri, 16 Aralık 2019 günü iş başı yapabilecek. Düzenlenecek törenin ardından evraklarını teslim edecek olan adaylar, aynı gün göreve başlayabilecekler.Tarım Kredi Kooperatifi tarafından personel alımı sonuçları ile göreve başlamaya hak kazanana adaylara oryantasyon eğitimi verilecek. Oryantasyon eğitimi ile ilgili bilgilendirme bölge birliklerinden yapılacak olup, toplamda 4 gün sürecek eğitim 17 – 20 Aralık 2019 tarihleri arasında adayların göreve başlayacakları bölge birliklerinde verilecek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.