SON DAKİKA
Hava Durumu

ŞOK Market Personel Alımı Yapacak!

Türkiye genelinde birçok mağazası bulunan market zinciri ŞOK, mağazalarında görevlendirmek üzere mağaza elemanı, mağaza müdürü ve bölge müdürü görevleri için personel alımı yapacak.

Haber Giriş Tarihi: 27.02.2021 15:55
Haber Güncellenme Tarihi: 27.02.2021 15:55
https://gazetebanka.com/
ŞOK Market Personel Alımı Yapacak!

Türkiye genelinde birçok mağazası bulunan market zinciri ŞOK, mağazalarında görevlendirmek üzere mağaza elemanı, mağaza müdürü ve bölge müdürü görevleri için personel alımı yapacak. Kariyer sayfası üzerinden başvuruları almaya devam eden ŞOK marketler zinciri, adayların kriterlere uygunluğunun denetlenmesi sonrası görevlendirme yapacak.Güler Yüzlü Mağaza Elemanı…Türkiye genelinde mağazalarında görevlendirilmek üzere mağaza elemanı yapacak olan Şok market, mağaza elemanı olarak başvuru yapacak adaylar için belirlediği kriterleri şöyle sıraladı; mağazada çalışmaya istekli, motivasyonu yüksek ve güler yüzlü olmak, mağazacılığı meslek edinmek isteyen, sorumluluk bilinci oluşmuş ve iyi iletişim kurma becerisine sahip olmak.
Başvuru yapacak erkek adaylarda özel olarak askerlik görevini tamamlamış veya 3 yıl süreyle tecil işlemi gerçekleştirmiş olma şartı aranacak.Yönetici Alımları İçin 2 Yıl Tecrübe AranacakZincir mağaza şubelerinde mağaza müdürü olarak görev almak isteyen adaylarda en az lise mezunu olmak ve 35 yaşını doldurmamış olma şartı geçerli olacak. Mağazacılığı meslek edinme isteğinde olan adaylarda yönetici kadrosu için en az 2 yıl perakende mağazalarında yönetici tecrübesine sahip olması gerekecek. Vardiyalı sisteme uyum sağlayabilecek planlı, temiz ve iletişim becerisi gelişmiş adaylar yöneticilik için başvuru yapabilecek.Bölge Sorumluluğu VerilecekMağaza müdürlüğü ile beraber bölge müdürlüğü için de alım yapacak olan ŞOK, bölge müdürlüğü görevi için iktisat, işletme ve maliye bölümleri tercihi olmak üzere lisans mezunu olma şartı geçerli olacak. Çözüm ve sonuç odaklı düşünebilen, motivasyon ve planlama yeteneğini geliştirilmiş adaylar için aynı zamanda müfettişlik ve bölge yönetimi yapmış olması gibi kriterler değerlendirilecek. Sektör ve ürün bilgisine sahip olma özellikleri yanında ekip yönetimi sağlama ve aktif araç kullanabilme yetenekleri adaylarda aranacak.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.