SON DAKİKA
Hava Durumu

Regal Raptor E-Car En Ucuz Otomobiller Arasında Dikkat Çekiyor! Müthiş Fiyatıyla Regal Elektrikli Otomobil Özellikleri Nedir?

Otomobil fiyatlarının yüksek olması birçok insanın düşük fiyatlı otomobilleri araştırmasına neden olmaktadır. Bu alanda oldukça iddialı olan Regal Raptor düşük fiyata elektrikli otomobil satışı başlatmış durumda. Regal Raptor E-Car fiyatı nedir? Regal elektrikli otomobil özellikleri neler?

Haber Giriş Tarihi: 11.01.2020 00:55
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Regal Raptor E-Car En Ucuz Otomobiller Arasında Dikkat Çekiyor! Müthiş Fiyatıyla Regal Elektrikli Otomobil Özellikleri Nedir?

Regal elektrikli otomobiller, son zamanlarda markanın piyasaya sürmüş olduğu en fazla dikkar çeken ürünlerin başında gelmektedir. Regal uzun zamandır yapmış olduğu çalışmalarını en sonunda neticelendirerek tam da piyasanın kızışmaya başladığı dönemde elektrikli araçlarını halka tanıttı. Oldukça ilgiyle karşılanan bu araçlar, geleceğin araçları olaralak nitelendirilmekle birlikte sahip olduğu özellikleri ve avantajları ile de öne çıkmaktadır. Piyasaya ilk olarak kendisini farklı ürünler ve marketing özellikleri ile tanıtan Regalin bu alanda yapmış olduğu bu atak ise oldukça takdire şayan. Elektrikli araba üretiminin hızlandığı ve rekabetin artmış olduğu bu dönemde ciddi anlamda rakiplerine fark atan markanın özellikle elektrikli araba konusunda Raptor motorları oldukça dikkat çekmektedir.REGAL RAPTOR E-CAR NEDİR?


Regal Raptor e-car, markanın özellikle motor üretimi ve gelişen teknoloji ile ortaya çıkarmış olduğu oldukça dikkat çekici bir modeldir. Daha çok motor üretimleri ile ortaya çıkan ve kendisini bu alanda kanıtlayan Regal’in sunmuş olduğu Raptor model elektrikli araçları sahip olduğu uygun fiyatlarla da oldukça dikkat çekicidir. Regal’in ilk araç markası olan Raptor e-car, son zamanlarda yaşanan araç fiyatlarındaki artışa, akaryakıt zamlarına ve trafik sigortası ile taşıt vergisinin oldukça yüksekte olduğu bu dönemde en uygun yönelimlerden birisinin elektrikli arabalar olduğunun farkına varılması bu araçlara olan talebin artmasına yol açmıştır. Regal’de üretmiş olduğu bu araçlarla piayasada yaşanan bu ihtiyacı karşılamak ve kendilerine en uygun fiyatlarla araçları satın almak isteyen kişilere oldukça büyük bir alternatif sağlayarak Raptor e-car model araçlarını piyasaya sürmüştür.REGAL RAPTOR E-CAR ÖZELLİKLERİ NELER?


Regal raptor e-car özelliklerine bakıldığında aracın oldukça kullanışlı ve kullanan kişiye oldukça büyük rahatlıklar sağladığını söylemek mümkündür. Özellikle son zamanlarda hayat koşullarının giderek zorlaşması ve buna bağlı olarak akaryakıt tüketiminde yaşanan pahalılık pek çok kişiyi farklı ve uygun bir alternatif olan elektrikli arabalara yönlendirmiştir. Piyasaya sunulduktan sonra Regal Raptor e-car model araçların en fazla dikkat çeken özellikleri ise şunlardır;• 4 tekerlekli olması,• Ön ve arkasında dik frenlerin bulunması,• Dijital göstergeye sahip olmaları,• Yan ve arka camlarının açılabilir olması,• Ön cam sileceklerinin olması,• Direksiyonlarının bulunması,• Ayaktan kumandalı gaz ve frenlerinin mevcut olması,• Genellikle 3 kişinin sığabileceği kapasitede olmaları,• Uzunluklarının 230 cm ve eninin 120 cm olması,• Isıtma ve soğutma sistemlerinin bulunması,• Geri vites özelliği,• Maksimum hızlarının 45 km ile 70 km olması,• Yaklaşık 5 ile 6 saat arasında değişen şarj süresinin olması,• Ev tip şarj ile şarj etme imkânının bulunması,• Menzilinin 45 ile 60 km arasında değişmesi,• B tipi ehliyet ile kullanım olanağının olması,• El freninin bulunması,• Katlanabilen ve ayarlanabilen sürücü koltuğunun bulunması,• Kırmızı ve beyaz gibi iki farklı renkte renklerinin bulunması,Gibi özellikle Regal Raptor E-car tipi araçların genel özelliklerine bakıldığında genel araçların özelliklerinin pek çoğunu taşıdığı görülmektedir. Kullanıcılarına oldukça büyük bir rahatlık sağlayan Regal Raptor E-Car modelleri uygun fiyatlarla alıcılarını beklemektedir.REGAL RAPTOR E-CAR ELEKTRİKLİ ARABA FİYATI NE KADAR?


Regal Raptor E-Car elektrikli arabaların fiyatlarına bakıldığında oldukça uygun ve ekonomik olduğu görülmektedir. Genel olarak 20 bin TL’ye satışa sunulan Regal Raptor E-Car elektrikli arabalar, 21.500 TL’ye kadar da çıkabilmektedir. Özelliklerine göre fiyatlarında oldukça farklılık olmayan bu araçlar, kullanıcılarını rahat ettirmesi bu araçlara harcanacak olan paranın hakkını vermesi açısından oldukça avantajlıdır. Bunun yanı sıra Tesla markası çatısında üretilen S model araçların fiyatları ise BMW ve Hyundai gibi araçlara kıyasla daha yüksekte seyretmektedir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.