SON DAKİKA
Hava Durumu

KPSS şartsız şehir hastanelerine 3000-4000 TL maaşla personel alımı başvuru şartları! İşte kadrolar...

İŞKUR şehir hastanelerine KPSS şartı koymadan personel alımı yapıyor. Kamu ve özel sektörün her zaman eleman ihtiyacını karşılayan İŞKUR hastanelere personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR resmi sitesinde hastane personeli için birçok ilan açtı.

Haber Giriş Tarihi: 23.10.2020 03:00
Haber Güncellenme Tarihi: 23.10.2020 03:00
https://gazetebanka.com/
KPSS şartsız şehir hastanelerine 3000-4000 TL maaşla personel alımı başvuru şartları! İşte kadrolar...

Şehir hastanelerine hemşire, temizlik personeli vb. birçok pozisyonda personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yayınlanan personel ilanları büyük ilgi gördü. Birçok ildeki hastanelere alınacak personeller için KPSS şartı ise aranmıyor. 3000 TL ile 5000 TL arasında maaş alacak olan şartsız personeller için başvurular başladı.Şehir hastanelerindeki pozisyonlara İŞKUR üzerinde kayıtlı olan vatandaşlar kolaylıkla başvuru yapabiliyor. İŞKUR üzerinden yapılacak online başvurularda genel şartları sağlayan tüm vatandaşlara iş fırsatı doğuyor.İŞKUR Hastane Personeli Alımı İçin Genel Başvuru Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden yayınlanan şehir hastanesi personel alımı ilanları için şartları sağlayan tüm vatandaşlar başvuruda bulunabiliyor. Başvuru yapacak adaylarda ilk aranan özellik ise T.C. vatandaşı olmak ve 18 yaşını tamamlamak. Hastanedeki farklı pozisyonlara başvuracak olan vatandaşların en az ilkokul mezunu olması, hastanede çalışmaya engel bir sağlık sorununun olmaması, diksiyonunun düzgün olması ve insanlarla iyi ilşki kurabilmesi bekleniyor. İŞKUR tarafından belirtilen bu genel şartları sağlayan tüm vatandaşlar şehir hastanelerindeki personel alımları için başvuru yapabiliyor. Hastaneye yapılacak başvurularda vatandaşların hemşire vb. alara başvuru yapacak olması durumunda iş kolunda yetkin olduklarına dair belge sahibi olmaları gerekiyor.Şehir Hastanelerine Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapılacak?Şehir hastanelerine birçok farklı pozisyonda hasta alımı yapılacak. Açık olarak görülen pozisyonlar ise temizlik personeli, güvenlik görevlisi, büro çalışanı, sekreter, ebe, hemşire, hasat kabul görevlisi, hasta danışmanı, şöfor gibi iş dalları.Hastanelere birçok farklı pozisyonda alınacak personelde KPSS şartı aranmaması vatandaşlara büyük kolaylık sağlıyor. Birçok kişinin başvurma şansının bulunduğu hastane personeli için vatandaşların İŞKUR'a kayıtlı olması gerekiyor. Tüm Türkiye'de işçi ve işverenleri buluşturan İŞKUR üzerinden yapılacak başvurular için İŞKUR'a kayıt olmak ve formdaki bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmak yeterli oluyor.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.