SON DAKİKA
Hava Durumu

İstanbul Medeniyet Üniversitesi yüksek maaşlı KPSS şartı ile 3 sözleşmeli memur personel alımı yapacak!

Bugün başvuru tarihli İstanbul Medeniyet Üniversitesi KPSS şartlı sözleşmeli memur alımı ilanı yayımlandı! Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’na tam zamanlı sözleşmeli personel olarak alım yapılacak üç kişilik pozisyon için, brüt sözleşmeli personel ücretinin 3 katı brüt ücret ödeneceği duyuruldu. Sözleşmeli memur alımı başvuru tarihi ne zaman, kimler başvurabilir? İstanbul Medeniyet Üniversitesi 3 sözleşmeli personel alımını hangi alanda yapacak? İşte detaylar…

Haber Giriş Tarihi: 28.04.2020 09:08
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
İstanbul Medeniyet Üniversitesi yüksek maaşlı KPSS şartı ile 3 sözleşmeli memur personel alımı yapacak!

İstanbul Medeniyet Üniversitesi bugün tarihli 3 sözleşmeli memur alımı ilanını yayımladı! Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puanı ile personel alımı yapılacağı aktarılan ilana göre tam zamanlı olarak istihdam edilecek personeller, yüksek ücretle iş başı yapabilecek.3 SÖZLEŞMELİ MEMUR PERSONEL ALIMI HANGİ BRANŞLARDA YAPILACAK?


Tam zamanlı olarak İstanbul Medeniyet Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 3 sözleşmeli personel, şu kadrolara yerleştirilecek:  • 1 Sistem ve Ağ Uzmanı
  • 1 Ağ ve Güvenlik Uzmanı
  • 1 Analiz, Veri, Test Uzmanı


3 SÖZLEŞMELİ PERSONEL İÇİN AYLIK NE KADAR MAAŞ ÖDENECEK?


Üniversite tarafından yayımlanan ilana göre sözleşmeli memur pozisyonunda istihdam edilecek 3 personele, aylık brüt sözleşmeli ücretinin üzerinde ödeme yapılacak. Pozisyonlara göre belirlenecek maaşlar için kriterler şöyle belirtildi:* Sistem ve Ağ Uzmanı maaşı aylık brüt sözleşmeli ücretinin 3 katı,* Ağ ve Güvenlik Uzmanı maaşı aylık brüt sözleşmeli ücretinin 2 katı,* Analiz, Veri, Test Uzmanı maaşı aylık brüt sözleşmeli ücretinin 2 katı.3 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?


İstanbul Medeniyet Üniversitesi her pozisyon için farklı başvuru nitelikleri ararken, ayrıntılı başvuru şartları için kamuilan.ailevecalisma.gov.tr adresi üzerinden pozisyonlara göre başvuru şartlarına göz atılabilir. Aranan genel nitelikler ise ilanda aşağıdaki gibi belirtildi:* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak,* Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,* (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,* Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda (Değişik ibare: RG-2/5/2012-28280) ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır.),* Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,* Erkek adaylar için askerlik ile ilgili terhis, muafiyet veya son başvuru tarihi itibariyle en az 2 (iki) yıl erteletmiş olmak kaydıyla ilişiği bulunmamak,* Sınav sonucunda başarılı bulunduğunda, tam teşekküllü hastaneden verilmiş sağlık kurulu raporunu ibraz etmek,* Pozisyonuyla ilgili özel şartlara sahip olmak, i) Sınavlarda başarılı olduktan sonra asıl aday olarak ilan edilmek, kaydıyla sözleşme yapılabilecektir.3 SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI İLANI BAŞVURUSU NEREDEN, NE ZAMAN YAPILIYOR?


İlan için başvurular başladı. 28 Nisan 2020 tarihinde başlayan başvurular 12 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. Başvurular ise https://personel.medeniyet.edu.tr/tr linki üzerinden online olarak gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.