SON DAKİKA
Hava Durumu

Garanti BBVA Tecrübeli Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları ve Detayları...

Haber Giriş Tarihi: 25.07.2019 09:01
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Garanti BBVA Tecrübeli Tecrübesiz Banka Personeli Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları ve Detayları...

Bankacılık sektöründe yenilenme ile Garanti BBVA adını alan Garanti Bankası, 2019 yılı içinde personel alımı yapacağını duyurdu. Banka bünyesinde çeşitli kadrolarda yaşanan personel eksikliğini gidermek amacıyla personel alımı ilanı yayımlayan Garanti BBVA, farklı iş ilanlarında tecrübeli ve tecrübesiz personeli istihdam edecek.Garanti BBVA'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan personel alımı açıklamasında, bankanın ihtiyaç duyduğu personel tedariki için pek çok farklı pozisyona yeni alımların yapılacağı bildirildi. Ülkemizde Ankara ili sınırları içinde 1946 yılında kurularak bankacılık sektöründe faaliyetlerine başlayan Garanti BBVA, özel banka olarak Türk halkına hizmet sunmaya devam ediyor. Güler yüzlü personeli ve müşterilerine sunduğu çeşitli avantajlı kampanyalar ile geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başaran bankalardan biri olan Garanti BBVA, yeni açtığı şubelerinde veya mevcut şubelerinde yaşanan personel eksikliğini giderebilmek amacıyla yeni iş ilanları yayımladı. Bu kapsamda 14 farklı iş ilanı ile banka bünyesine onlarca personel alımı yapılacağı bildirildi.Garanti BBVA Hangi Pozisyonlara Personel Alımı YapacakGaranti BBVA tarafından yayımlanan 14 farklı iş ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, tecrübeli veya tecrübesiz olarak belirli kadrolara başvuru işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Bu kapsamda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilciği'nden Müşteri Danışmanı'na, KOBİ Bankacılığı Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Kontrol Raporlama'dan Kalite Yönetimi Yönetmeni'ne kadar pek çok farklı pozisyonda tecrübeli veya tecrübesiz personel alımı yapılacak. Garanti BBVA tarafından kamuoyunun bilgisine sunulan personel alımı ilanında öne çıkan pozisyonların büyük bir çoğunluğuna lisans mezunu olan adaylar başvuruda bulunabiliyor.Garanti BBVA Personel Alımı Başvuru ŞartlarıYayımlanan ilanda Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu için farklı başvuru şartları öne çıkarken Müşteri Danışmanı pozisyonunda da adaylardan farklı unsurları taşımaları talep ediliyor.Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi pozisyonu şartları şunlardan oluşuyor:
 • Lisans veya meslek yüksekokulu mezunu ya da öğrencisi olmak
 • İyi derecede akıcı İngilizce bilmek
 • 30 yaşını doldurmamış olmak
 • Alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak
 • Başvuruda bulunacak erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
 • Haftanın 6 günü boyunca günde 6,5 saat çalışabilmeye uygun olmak
 • İletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş, satış yapma konusunda istekli bir karakterde olmak
Bunun yanında Müşteri Danışmanı pozisyonunda da şu koşulların adaylar tarafından yerine getirilmiş olması gerekmektedir:
 • En az lise mezunu olmak
 • Mersin ili sınırları içinde ikamet ediyor olmak
 • Segem Sertifikası'na sahip olmak (tercihen)
 • Başvuruda bulunacak erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak veya en az 1 yıl tecil ettirmiş olmak
 • Pozitif, güler yüzlü bir karaktere sahip olmak ve iletişim ile ikna becerileri yüksek birisi olmak
Garanti BBVA Personel Alımı İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?Garanti BBVA söz konusu ilanları resmi internet sitesi üzerinden yayımlayarak başvuru sürecini resmen başlatmıştır. Bu kapsamda Garanti BBVA personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvuru işlemlerini internet platformu üzerinden Garanti BBVA kurumsal sitesi aracılığıyla gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için bağlantısını kullanabilirsiniz: https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.