SON DAKİKA
Hava Durumu

Bu Hafta Sonu İstanbul’da Hangi Noterler Nöbetçi? 18 – 19 Ocak Cumartesi ve Pazar İstanbul Nöbetçi Noter Listesi ve Adresleri

18 Ocak Cumartesi ve 19 Ocak Pazar günü İstanbul’da görev yapacak nöbetçi noter listesi, Türkiye Noterler Birliği tarafından açıklandı. Hafta sonu İstanbul’da 9 adet nöbetçi noter görev yapacak. İstanbullular Cumartesi ve Pazar günü ilçelerinde bulunan 9 adet nöbetçi noterden 10:00 – 16:00 mesai saatleri içerisinde işlemlerini gerçekleştirebilecek. 18 – 19 Ocak 2020 hafta sonu açık olan İstanbul Bakırköy, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüpsultan, Kartal, Kadıköy, Sutanbeyli, Üsküdar ve Fatih nöbetçi noter listesi ve adres bilgileri haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 17.01.2020 10:10
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Bu Hafta Sonu İstanbul’da Hangi Noterler Nöbetçi? 18 – 19 Ocak Cumartesi ve Pazar İstanbul Nöbetçi Noter Listesi ve Adresleri

Türkiye Noterler Birliği bu hafta sonu açık olan İstanbul nöbetçi noter listesini yayınladı. Yayınlanan TNB nöbetçi noter listesine göre İstanbul ve ilçelerinde 18 Ocak Cumartesi ve 19 Ocak Pazar günü 9 adet noter görev alacak. İstanbullular noter mesai saatleri içerisinde Cumartesi ve Pazar günleri noterde olan işlerini listede yer alan nöbetçi noterler aracılığı ile gerçekleştirebilecek.CUMARTESİ VE PAZAR NÖBETÇİ NOTER KAÇA KADAR AÇIK, MESAİ SAATLERİ NE?


Hafta sonu nöbetçi noter çalışma saati 10:00 itibari ile başlıyor. Saat 16:00’ya kadar nöbetçi noterler Cumartesi ve Pazar günü vatandaşlara hizmet veriyor.18 OCAK CUMARTESİ İSTANBUL’DA HANGİ NOTERLER AÇIK?


18 Ocak 2020 Cumartesi günü tüm İstanbul’da toplam 9 adet noter açık olarak vatandaşlara hizmet verecek. İlçe bazında İstanbul Cumartesi nöbetçi noter listesi aşağıda başlıklar halinde verilmiştir.

18 Ocak Cumartesi Fatih En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Cumartesi günü İstanbul Fatih nöbetçi noteri İstanbul 7. Noterdir.18 Ocak Cumartesi Bakırköy En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Cumartesi günü Bakırköy’de Bakırköy 18. Noteri nöbetçidir.18 Ocak Cumartesi Beyoğlu En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Cumartesi Beyoğlu’nda Beyoğlu 4 ve Beyoğlu 15 numaralı noterler açıktır.18 Ocak Cumartesi Kadıköy En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Cumartesi günü Kadıköy nöbetçi noteri Kadıköy 22. Noterdir.18 Ocak Cumartesi Kartal En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Cumartesi Kartal’da açık olan nöbetçi noter Kartal 14 Nolu noteridir.18 Ocak Cumartesi Üsküdar En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Üsküdar Cumartesi günü nöbetçi noter Üsküdar 18. Noterdir.18 Ocak Cumartesi Büyükçekmece En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Büyükçekmece’de Cumartesi günü Büyükçekmece 8. Noteri nöbetçi noterdir.18 Ocak Cumartesi Sultanbeyli En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Sultanbeyli Cumartesi nöbetçi noteri Sultanbeyli 3. Noteridir.19 OCAK PAZAR İSTANBUL’DA AÇIK OLAN NÖBETÇİ NOTERLER HANGİLERİ?


Pazar günü İstanbul ve ilçelerinde 9 adet nöbetçi noter görev yapacak. Sabah saat 10:00 ile göreve başlayan 9 adet nöbetçi noter, akşam saat 16:00’ya kadar İstanbullulara hizmet verecek. İlçe bazında 19 Ocak 2020 Pazar İstanbul nöbetçi noter listesi aşağıda başlıklar halinde paylaşılmaktadır.

19 Ocak Pazar Bakırköy En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Pazar günü açık olan Bakırköy nöbetçi noteri Bakırköy 21 No’lu noterdir.19 Ocak Pazar Beyoğlu En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Beyoğlu’nda Pazar günü nöbetçi olan noterler Beyoğlu 28 ve Beyoğlu 29 numaralı noterlerdir.19 Ocak Pazar Eyüpsultan En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Eyüpsultan Pazar nöbetçi noter Eyülsultan 4. Noteridir.19 Ocak Pazar Kartal En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Kartal Pazar açık olan nöbetçi noter Kartal 19 numaralı noterdir.19 Ocak Pazar Üsküdar En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Üsküdar’da Pazar günü nöbetçi noterleri Üsküdar 25 ve Üsküdar 26 numaralı noterleridir.19 Ocak Pazar Büyükçekmece En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Büyükçekmece’de Pazar günü hizmet veren nöbetçi noter Büyükçekmece 6. Noteridir.19 Ocak Pazar Sultaneyli En Yakın Nöbetçi Noter Nerede?

Sultanbeyli Pazar nöbetçi noteri Sultanbeyli 2 numaralı noteridir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.