SON DAKİKA
Hava Durumu

2020 Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Paketleri Nelerdir? (Güncel Cihazlar)

Türk Telekom tarifeye ek telefon paketlerinden birini tercih ederek 2020'de yepyeni bir cihazın sahibi olabilirsiniz. Türk Telekom'un uygun koşullarda sunduğu telefon kampanyalarının detayları haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 16.12.2019 22:17
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
2020 Türk Telekom Tarifeye Ek Telefon Paketleri Nelerdir? (Güncel Cihazlar)

Türk Telekom tarifeye ek telefon paketleri ile birçok kişi kolayca telefon sahibi olabilir. Türk Telekom son zamanlarda müşterilere sunduğu uygun fiyat ve kampanyalarıyla adından sıkça söz ettirmekte ve diğer GSM operatörleriyle yarış halindedir.Faturalı hat sahibi müşterilerine bir avantaj daha sunmaktadır. Tarifeye ek telefon paketleriyle, faturalı hat sahibi, dilediği telefonu seçebilir ve o telefonun fiyatı taksitlendirilerek hattın faturasına ek olarak yansır. Yani müşteri telefon hattına, satın aldığı telefonun fiyatı faturaya eklenmiş olur.Türk Telekom Tarifeye Ek Ödeme Nedir?


Faturaya ek telefon alabilen tarifeler 3 gruba ayrılmaktadır. Müşteri, hangi tarife kapsamında hizmet alıyorsa o tarifenin bulunduğu gruba göre aylık indirimden yararlanabilir. İndirimlerden taahhüt süresi boyunca yararlanılabilir.Kampanya boyunca müşteri dilediği tarifeye geçiş yapabilir. Ancak taahhütnamede belirtilen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar dışına çıkılarak tarife değişikliği yapmak isteyenlerin kampanyası sonlandırılacaktır. Aynı zamanda faturalara cayma bedeli yansıtılacaktır.Türk Telekom İkinci Cihaz Kampanyası Nedir?

Müşteriler, faturalı hat üzerine bir cihaz aldıktan sona yeni bir kontrat ile ikinci cihazı da alabilirler. İkinci cihazın alınması, ilk cihaza ait taahhüt koşullarını değiştirmeyecektir. İlk cihaz ait kampanya koşulları da aynen devam edecektir.İkinci cihazın kontrat süresi boyunca ödenen bedellere ait indirimler, faturaya yansıyacaktır.Türk Telekom Akıllı Cihaz Yenileme Kampanyası Nedir?

Türk Telekom müşterileri eski cihazlarını Türk Telekom bayilerine getirip karşılığında yeni cihazlarını indirimli bir şekilde, taksitle alabilir. Ancak bunun için de bir ön ödeme yapılması gerekmektedir.Getirilen eski cihazın bedeli ile ön ödeme bedelinin toplamı ancak yeni alınacak cihazın en fazla %75’ini karşılamalıdır. iAkıllı cihaz yenileme kampanyasından yararlanmak için; • Cihazın açılır kapanır durumda olması ve bataryasının da bulunması gerekir.
 • Cihazla daha önceden sıvı teması olmamalı, aşınmış, ön camı kırılmış olmamalı, piksel kaybı yaşanmamış, çerçeve kısmının boyaları dökülmemiş olmalıdır.
 • Ayı zamanda batarya problemi olmayan, ön ve arka kamerası çalışır durumda olan telefonlar kabul edilecektir.
 • Apple marka telefonlar için İCloud servisi kapatılmalı ve parmak izi okuma işlevinin çalışıyor olması gerekmektedir.


Bu şartları sağlayan cihazlar değişim kampanyasında kullanılabilir.Kimler Hat Üzerinden Telefon Alabilir?


Hat üzerinden tarifeye ek telefon almak için Türk Telekom baz şartların yerine getirilmesini istemektedir. Bu şartlar;  • Kişinin mobil hizmetlere ilişkin Türk Telekom faturalı hatlarının ödeme performansının olumlu olması ya da,
 • Kişinin Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporunun olumlu olması ve 
 • T.C. vatandaşı olması gerekmektedir.


2019 yılında yayınlanmış olan bu şartlar hala geçerliliğini sürdürmektedir. Türk Telekom’un sunduğu kampanyalar sadece tarifeye ek telefon kampanyasıyla sınırlı değildir. İkinci cihaz teklifi ve akıllı cihaz yenileme kampanyaları da mevcuttur.Türk Telekom Tarifeye Ek Alınan Telefon Modelleri Nelerdir?

Türk Telekom’un tarifeye ek telefon paketleri şu şekildedir: • Samsung Galaxy A6+ tarifeye ek 6 Ay x 582 TL. Bu modelin diğer kampanyası ise Samsung Galaxy A6+ tarifeye 12 Ay x 309 TL.
 • Samsung Galaxy A8 tarifeye ek 309 TL x 12 Ay
 • Samsung Galaxy A8+ tarifeye 354 TL x 12 Ay
 • Samsung Galaxy Note 8 tarifeye ek 1.144 TL x 6 Ay
 • Samsung Galaxy J7 Prime 2 tarifeye ek 177 TL x 12 Ay
 • Samsung Galaxy J4 tarifeye ek 147 TL x 12 Ay
 • Samsung Galaxy J4 tarifeye ek 147 TL x 12 Ay
 • LG V30+ tarifeye ek 389 TLx 12 Ay
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.