SON DAKİKA
Hava Durumu

Emekli Promosyonu Rekabetinden Emekliler Kazançlı Çıktı! 1.100 TL Emekli Promosyonu Veren Banka Hangisi?

Emekli promosyonu tutarları 1.000 TL’ye ulaştı! Emekliler için tanınan emekli maaş promosyonu ardından bankalar daha fazla maaş müşterisi çekebilmek için birbiriyle yarışıyor! Emekli aylığı promosyonu veren bankalar hangileri? Kimler emekli promosyonu alabilir? Emekli promosyonu kaç kere ödenir? Emekli promosyonu cayma hakkı nasıl kullanılır? Emekli promosyonu en çok veren banka hangisi? Ziraat Bankası, Halk Bank, Vakıfbank, TEB, Akbank, Garanti Bankası, Denizbank, QNB Finansbank, İş Bankası, Şekerbank, ING Bank ve Fibabanka emekli promosyonu tutarları haberimizde… 

Haber Giriş Tarihi: 16.11.2019 07:30
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Emekli Promosyonu Rekabetinden Emekliler Kazançlı Çıktı! 1.100 TL Emekli Promosyonu Veren Banka Hangisi?

Emekli maaş müşterisini artırmak isteyen bankalar emekli promosyonu ödemelerinde kesenin ağzını açtı! Daha fazla emekli maaş müşterisi kazanmak isteyen bankalar 1.000 TL’ye varan promosyon ödemeleri dışında bankacılık işlemlerinde de ayrıcalıklar tanıyor.BANKALAR NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERİYOR?

Kamu bankaları sabit 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi yaparken, özel bankaların emeklilik promosyon tutarları değişmektedir. Özel bankalar ayrıca bankacılık işlemlerinde emekli maaşı müşterilerine özel kampanyalar düzenlemektedir.Özel Bankalarda verilen promosyon tutarı 450 TL ile 1.000 TL aralığında değişmektedir. Promosyon miktarları özel bankalar için de alınan emekli maaşına göre değişmektedir.ZİRAAT BANKASI NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU ÖDEMESİ YAPIYOR?

Ziraat Bankası’nda emekli promosyonu 450 TL’ye kadar verilmektedir. Maaş aralığına göre promosyon ödeme tablosu şu şekildedir:* 1.000 TL altı için 300 TL* 1.000 TL – 2.000 TL için 375 TL* 2.000 TL üzeri için 450 TLHALK BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Halk Bankası’nda emekli promosyonu maaş tutarına göre şu şekilde değişmektedir:* 1.000 TL altına emekli maaşı alanlara 300 TL* 1.000 TL – 2.000 TL aralığında emekli maaş alanlara 375 TL* 2.000 TL üzeri emekli maaşı alanlara 450 TLVAKIFBANK EMEKLİ PROMOSYONU KAÇ PARA?

Emekli maaşını Vakıfbank’tan alanlar 450 TL’ye varan emekli promosyonu alabiliyor. Emekli maaşının 1.000 TL altı, 1.000 TL – 2.000 TL aralığı ve 2.000 TL üzerinde olmasına göre değişen promosyon ödeme tutarı aşağıdaki gibidir:* 300 TL* 375 TL* 450 TLTEB EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

TEB, emekli maaş müşterilerine aldıkları maaş tutarına göre emekli promosyonu ödemesi yapıyor. Emekli maaşını 3 yıl boyunca TEB’den almaya söz veren emeklileri bekleyen fırsatlar şu şekildedir:* 1.000 TL altı emekli maaşları için 850 TL promosyon ödemesi* 1.000 TL – 2.000 TL emekli maaşları için 925 TL promosyon ödemesi* 2.000 TL ve üzeri emekli maaşları için 1.000 TL promosyon ödemesi* Emekli yakınını TEB'e getirene 100 TL ek nakitAKBANK NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU ÖDÜYOR?

Akbank, emekli maaş müşterilerine sunduğu promosyon ödemesi dışında farklı bankacılık işlemlerinde özel fırsatlar sunuyor. Emekli maaşını Akbank’tan alanları aşağıdaki cazip fırsatlar sunulmaktadır:* 450 TL’ye varan promosyon ödemesi* Tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme* Akbank ATM’lerinden ücretsiz havale ve EFT* Bireysel kredilerde özel faiz indirimi* Emekli maaşını 2 güne kadar önden çekebilmeGARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Maaşını Garanti Bankası’na getiren maaş müşterilerine 450 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli promosyonu ödemesi Garanti Bankası’nda maaş tutarına göre verilmekte olup basamaklar aşağıdaki gibi belirlenmektedir:* 1.000 TL’ye kadar emekli maaşları için 300 TL* 1.000 TL – 2.000 TL aralığında emekli maaşları için 375 TL* 2.000 TL üzeri emekli maaşları için 450 TLDENİZBANK NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU ÖDEMESİ YAPIYOR?

Denizbank, emeklilere promosyon ödemesi dışında farklı cazip fırsatlar da sunuyor:* Emekli maaşını Denizbank’tan alan emeklilere 450 TL’ye varan promosyon ödemesi* Yeni bir emekli maaş müşterisi kazandıranlara 100 TL ödeme* Emekli maaş müşterileri için fatura ve alışveriş indirimi* Emekli maaş müşterilerine uygun faizli kredi kullanımıQNB FİNANSBANK EMEKLİ PROMOSYONU ÖDEMELERİ NE KADAR?

Emekli maaşlarını QNB Finansbank’a taşıyan emekliler, QNB Finansbank’a ait herhangi bir bankacılık ürününü kullanarak alacakları emekli promosyonunu 700 TL’ye çıkartabiliyor. Emekli tanıdıklarını QNB Finansbank’a getiren emeklilere de ek 125 TL nakit ödeme yapılıyor.İŞ BANKASI NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU ÖDEMEKTE?

Maaşını İş Bankası’na taşıyan emeklilere 450 TL emekli promosyonu ödemesi yapılıyor. Emekli maaş müşterileri İş Bankası’nda promosyon ödemesi dışında aşağıdaki ayrıcalıklara sahip olabiliyor:* Ücretsiz havale ve EFT* Kredi kartı aidatından muafiyet* Bireysel kredilerde cazip faiz oranlarıŞEKERBANK EMEKLİ PROMOSYONU TUTARI NE KADAR?

Emekli maaşını 36 ay boyunca Şekerbank’tan alan emeklilere 450 TL’ye vatan promosyon ödemesi yapılıyor. Ödenen promosyon dışında Şekerbank tarafından emekli maaş müşterilerine aşağıdaki hizmetler sunuluyor:* 2 otomatik ödeme talimatına ek 150 TL ek nakit* Ücretsiz havale ve EFT* Hesap işletim ücretinden muaf olma* Şube işlemlerinde öncelik* Eve maaş teslimiFİBABANKA EMEKLİ PROMOSYONU KAÇ TL?

Emeklilere Fibabanka’da maaş tutarına göre promosyon ödemesi yapılıyor. Maaş tutarına göre emekli promosyon ödeme tablosu şu şekildedir:* 1.000 TL altı emekli maaşı için 330 TL emekli promosyonu* 1.000 TL – 2.000 TL emekli maaşı için 415 TL emekli promosyonu* 2.000 TL üzeri emekli maaşı için 500 TL emekli promosyonuING BANK EMEKLİ PROMOSYONU TUTARI NEDİR?

ING Bank’a maaşını taşıyan emeklilere 450 TL’ye varan promosyon ödemesi yanında ek nakit kazandıracak avantajlar sunuluyor. ING Bank’tan aşağıdaki işlemler için ek nakit ödemesi alabilirsiniz:* 2 otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde 250 TL* Emekli bir arkadaşınızı ING Bank’a getirmeniz halinde 150 TL* ING Mobil kullanmanız halinde 50 TLEMEKLİ PROMOSYONU KİMLER ALABİLİR?

Emekli promosyonu, emekli maaşını seçtiği bir bankaya taşıyarak 3 yıl maaşını ilgili bankadan alacağına söz veren emeklilere verilmektedir.EMEKLİ PROMOSYONU BİR KERELİK Mİ?

Emekli promosyonu 3 yılda 1 kez olmak üzere verilmektedir. EMEKLİ PROMOSYONU ALDIĞIM BANKAYI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM

Emekli maaşınızı aldığınız bankayı değiştirmek istediğinizde, maaş müşterisi olduğunuz bankadan promosyon almışsanız verdiğiniz 3 yıllık taahhüt süresini beklemeniz gerekmektedir. 3 yıllık bekleme süresini tamamlamanın ardından istediğiniz bankaya dilekçe ile başvurarak emekli maaşı aldığınız bankayı değiştirebilirsiniz.EMEKLİ PROMOSYONU CAYMA HAKKI VAR MI?

Emekli promosyonundan cayma hakkınız vardır. Cayma hakkınızı kullanmak için bankanıza dilekçe ile emekli promosyonu cayma hakkınızı kullandığınıza dair bildirimde bulunmanız yeterlidir.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.