SON DAKİKA
Hava Durumu

İnşaat Demir Fiyatları Yükselişte! Demir Fiyatları Grafik Yükselmeye Devam Ediyor: Demir Fiyatları Ne Olur?

İnşaat demiri fiyatları yükselişi sürdürüyor! İnşaat demiri tonu 3.200 TL’yi aşarak Aralık ayı boyunca yakaladığı yükseliş ivmesini devam ettirdi. Konut fiyatlarına doğrudan etki etmesi açısından önem kazanan demir fiyatları ne olur? Demir fiyatları yükselir mi düşer mi? Demir fiyatları İzmir, İstanbul, Payas ve Karabük ne kadar? Güncel ince ve kalın demir fiyatları ve demir fiyat yorumları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 21.12.2019 19:06
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
İnşaat Demir Fiyatları Yükselişte! Demir Fiyatları Grafik Yükselmeye Devam Ediyor: Demir Fiyatları Ne Olur?

İnşaat demir fiyatları ton başına 3.200 TL’yi devirdi! Aralık ayı boyunca devam ettiği yükselişe devam eden demir fiyatları el yakmaya devam ediyor. Yükselen inşaat maliyetlerinde önemli paya sahip olan demir fiyatları yükselişini sürdürür mü?DEMİR FİYATLARI NE OLUR, YÜKSELECEK Mİ?


Demir fiyatları döviz kuru artışı ile yükselişini sürdürüyor. Kış aylarının getirdiği olumsuz mevsim etkisi sebebine karşılık inşaat demiri fiyatları ton başına 3.300 TL sınırına dayandı! Global pazarda emtialar değer kaybederken döviz kuru etkisiyle demir fiyatları Türkiye’de artmayı sürdürüyor.Küresel piyasalarda ABD – Çin ticaret anlaşmasına varılacağının yansıttığı olumlu hava ve İngiltere seçimlerinin Brexit belirsizliğini ortadan kaldıracağı beklentisi, demir fiyatları için düşüş eğilimini sürdürüyor. TL üzerinde bulunan döviz kuru baskısı ise demir fiyatlarını kısa vadede artırıyor.ABD senatosundan çıkan savunma bütçesi yasası ABD Başkanı Donald Trump tarafından imzalandı. Meydana gelen bu gelişme TL üzerindeki baskıyı artırmaya devam edecek. İnşaat demiri fiyatları önümüzdeki hafta artmaya devam edebilir.GÜNCEL İNŞAAT DEMİRİ FİYATLARI NE KADAR?


Güncel demir fiyatları ince ve kalın demir için değişiyor. Aşağıdan 20 Aralık 2019 tarihi kapanışlarına göre ince ve kalın demir fiyatlarına ulaşabilirsiniz.İnce İnşaat Demiri Fiyatları Ne Kadar?

* İzmir ince inşaat demiri fiyatı 3.265 TL* İstanbul ince inşaat demiri fiyatı 3.250 TL* Payas ince inşaat demiri fiyatı 3.240 TL* Karabük ince inşaat demiri fiyatı 3.200 TLKalın İnşaat Demiri Fiyatları Ne Kadar?

* İzmir kalın inşaat demiri fiyatı 3.200 TL* İstanbul kalın inşaat demiri fiyatı 3.220 TL* Payas kalın inşaat demiri fiyatı 3.180 TL* Karabük kalın inşaat demiri fiyatı 3.130 TLGüncel ekonomik gelişmeleri yakından takip etmek, son dakika ekonomi haberlerinden haberdar olmak için /ekonomi/ linki üzerinden Ekonomi haberlerimize ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.