SON DAKİKA
Hava Durumu

Bizim Toptan Satış Mağazaları (BIZIM) Temettü Kararını Açıkladı! BIZIM Yatırımcıları Aralık Ayında Ne Kadar Temettü Alacak?

BIZIM Kap bildirimi ile temettü kararını açıkladı. Şirket Aralık ayında toplam 10.300.000 TL brüt temettü dağıtacak! BIZIM temettü dağıtımı olarak Aralık ayını seçti! BIZIM Kap bildirimi ve temettü kararı ayrıntıları haberimizde…

Haber Giriş Tarihi: 28.11.2019 16:34
Haber Güncellenme Tarihi: 31.12.1969 23:00
https://gazetebanka.com/
Bizim Toptan Satış Mağazaları (BIZIM) Temettü Kararını Açıkladı! BIZIM Yatırımcıları Aralık Ayında Ne Kadar Temettü Alacak?

Bizim Toptan Satış Mağazaları (BIZIM) Kamuoyu Aydınlatma Platformu (Kap) bildirimi ile yatırımcılarına temettü müjdesini duyurdu! Şirket Aralık ayında olmak üzere hisse başı brüt 0,171666 TL temettü dağıtacak!BIZIM TEMETTÜ HİSSE BAŞI NET NE KADAR?


Şirket tarafından yapılan Kap bildirimi ile brüt 0,171666 TL brüt temettü dağıtılacağı duyurulurken, BIZIM net temettü tutarı hisse başı 0,1459166 TL olarak hesaplara yatacak.BIZIM TEMETTÜ 4 ARALIK’TA HESAPTA OLACAK!


BIZIM Kap haberleri ile Borsa İstanbul yatırımcılarına duyurduğu temettü kararına göre, net temettü miktarları 4 Aralık’ta hesaplara yatmış olacak. 1 Aralık seans kapanışında elinde BIZIM hisse bulunduran yatırımcılar temettü kullanım hakkı elde edilecek. 2 Aralık tarihinde de şirket fiyatından brüt temettü miktarı çıkartılarak işlem görülecek.Bizim Temettü Kap Açıklaması

Şirket temettü kararını Kap’ta şu ifadelerle duyurdu: “Yönetim Kurulumuzun önerdiği Kar Dağıtım önerisi Genel Kurul Toplantımızda katılımcıların oy birliği kabul edilmiş olup, Şirketimizin pay sahiplerine, tamamı geçmiş yıllar karından karşılanmak üzere brüt 10.300.000 TL (Onmilyon Üçyüzbin Türk Lirası)’nin 02 Aralık 2019 tarihinde dağıtılmasına karar verilmiştir.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.