SON DAKİKA
Hava Durumu

Ziraat Bankası harcadıkça kazandırıyor! Ziraat Kart sahipleri harcamaları nakte dönüşüyor! Son gün yaklaşıyor!

Haber Giriş Tarihi: 08.03.2022 14:05
Haber Güncellenme Tarihi: 08.03.2022 14:05
https://gazetebanka.com/
Ziraat Bankası harcadıkça kazandırıyor! Ziraat Kart sahipleri harcamaları nakte dönüşüyor! Son gün yaklaşıyor!

Ziraat Bankası müşterilerine özel olarak Harcadıkça Kazan kampanyasını duyurdu. Tek seferde yapılacak 200 TL ve üzerindeki seyahat harcaması nakit hediye olarak hesaba yansıyacak. Ziraat Bankası Harcadıkça Kazan kampanyası banka tarafından internet sitesi üzerinden açıklandı. Belirli kriterleri yerine getirenler sunulan nakit ödemesinden yararlanabilecek. Kampanya Detayları Belli Oldu! Ziraat Bankası harcadıkça kazan kampanyasından yararlanmak isteyenler bankada aktif hesabı bulunan kullanıcılar olmalıdır. Kredi kartı ya da banka kartı aracılığı ile obilet.com üzerinden yapılacak seyahat harcamaları geri ödemesiz nakit hediyesi ile desteklenecek. 200 TL ve tutarı üzerinde yapılacak otobüs bileti alımlarında 30 TL'yi bulan nakit ödemesi yapılacak. Kampanya kapsamında katılım yalnızca iki kere sağlanabiliyor. Yalnızca anlaşmalı bulunan üye işyerlerinden yapılan harcamalar kabul ediliyor. Kampanyanın Son Günü Ne Zaman?

Ziraat Bankası'na ait olan Bankkart ya da kredi kartı ile obileti.com’dan yapılacak 200 TL ve üzeri otobüs bileti harcamalarına 20 TL geri ödenecek. 500 TL ve üzerindeki uçak bileti harcamalarında ise 30 TL nakit kazanımı sağlanacak. Kampanya 15 Ocak 2022 tarihinde başlatılmıştı. Kampanyanın son günü 15 Mart 2022 günü olarak belirlendi. Kapsamdaki faydadan yararlanabilmek için belirlenen güne kadar kampanyaya katılım sağlanması gerekiyor. Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır? Ziraat Bankası'nın Harcadıkça Kazan kampanyasından yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile OBILET yazdıktan sonra 4757’ye kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor. Gönderilen mesajlar ücretsiz olarak kullanılabilir. Kampanya kapsamında sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilmek için konu üzerine detaylı bilgiyi bankkart.com.tr adresi üzerinden ya da bankkart mobil şubelerinden edinebilirsiniz. Kazanılan Tutar Hesaba Ne Zaman Yatırılır? Harca Kazan kampanyasına katılım sağladıktan sonra kazanılan tutar yapılan işlemin hemen ardından alışveriş yapılan karta tanımlanır. Karta tanımlanan ödemeyi kullanabilmek için 31 Mart 2022 tarihine kadar harcama yapılabilir. Süre tamamlandığında geçerliliğini koruyan hesaba tanımlanmış TL’ler silinerek kampanya süreci sona erecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle katılım sağlanmalı. Ardından bilet alışverişi yapılmalıdır. Feribot biletleri ya da Metro Turizm'den alınacak biletler kampanyaya dahil edilmiyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.