SON DAKİKA
Hava Durumu

Yuva yıkan borçlara, özel bankalardan etkili çözüm: 100 bin TL'ye kadar olan borçlarınız, özel bankalar tarafından sıfırlanacak!

Haber Giriş Tarihi: 31.03.2022 20:05
Haber Güncellenme Tarihi: 31.03.2022 16:47
https://gazetebanka.com/
Yuva yıkan borçlara, özel bankalardan etkili çözüm: 100 bin TL'ye kadar olan borçlarınız, özel bankalar tarafından sıfırlanacak!

Giderek zorlaşan ekonomik şartlar çerçevesinde bankaların kredi ve kredi kartı hizmetlerinden daha fazla destek almaya başlayan vatandaşlar, geçim derdine düşmeleri ile birlikte banka borçlarını da ödeyememeye başladılar. Bu noktada vatandaşların yüreklerini de ceplerini de ferahlatacak olan hizmet haberi 3 özel bankadan geldi. Garanti BBVA, Yapı Kredi Bankası ve ING Bank, yeni dönemde her müşterisine borç kapatma kredisi hizmeti sunulacağını bildirdi. Garanti BBVA Borç Transferi Kredisi 2022

Geliştirdiği kampanyaların avantajlı fırsatları sayesinde milyonlarca vatandaş tarafından tercihe dilen bankaların başında gelen Garanti BBVA, yeni dönemde kredi ve kredi kartı borcu nedeni ile uykuları kaçan vatandaşlara borç kapatma kredisi hizmeti sunacağını açıkladı.

Garanti BBVA her müşterisi için ayrı faiz oranı belirleyeceği borç kapatma hizmeti için azami vade sayısını 36 ay olarak belirledi. Banka ilgili hizmetinden yararlanacak olan bireysel müşteriler için kredi limitini 25 bin TL, esnaflar için ise 60 bin TL olarak belirledi. ING Bank Borç Transferi Kredisi 2022 ING Bank tarafından geliştirişmiş olan borç transferi kredisi hizmetine göre farklı bankalara kredi ya da kredi kartı borcu olan vatandaşların borçlarını, tek bir kredi ile kapatma ve böylelikle de borçların tek bir adreste toplanmasını sağlama imkânı tanınacağı bilgisi kaydedildi.

ING Bank söz konusu borç transferi kredisi hizmeti için azami vade sayısını 36 ay, aylık faiz oranını yüzde 1,74 ve azami kredi tutarını 100 bin TL olarak belirledi. Ayrıca banka ilgili hizmeti için 3 ay ödeme erteleme fırsatı tanıyacağını da bildirdi. Yapı Kredi Bankası Borç Transferi Kredisi 2022 Yapı Kredi Bankası da yeni dönemde kredi ve kredi kartı borçları nedeni ile uykuları kaçan vatandaşlara borç kapatma kredisi hizmeti sunacağını bildiren bankalardan biri oldu. Banka, söz konusu hizmeti için azami vade sayısını 36 ay olarak belirlerken, hizmetin diğer ayrıntılarının her müşteri için ayrı olarak belirleneceğini bildirdi.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.