SON DAKİKA
Hava Durumu

Yatırımcıların Gözü Aydın! Ziraat Bankası Mevduat Faizlerini Güncelledi! Yeni Rakamlar Toplu Para Kaynağı Oluşturacak!

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2022 01:05
Haber Güncellenme Tarihi: 13.06.2022 15:01
https://gazetebanka.com/
Yatırımcıların Gözü Aydın! Ziraat Bankası Mevduat Faizlerini Güncelledi! Yeni Rakamlar Toplu Para Kaynağı Oluşturacak!

Ziraat Bankası farklı kalemlerde oluşturduğu ihtiyaç kredisi fırsatlarını 32 günlük mevduat faizi ile destekleme kararı aldı. Hesaplamalar yeniden yapılmaya başlandı. Oluşan tablo ekonomik piyasaların maddi açıdan oluşturduğu olumsuzlukları giderecek. Vatandaşa sunulmaya hazırlanıyor. Özellikle artan nakit ihtiyacını giderebilmek için ihtiyaç kredisi faizlerinde de yeni güncellemeye gidiliyor. Ziraat Bankası Haziran Ayına Özel Güncelleme Yaptı!

Ziraat Bankası Haziran ayı itibari ile kredi faizlerinde ve vadeli mevduat hizmetlerinde oluşan faiz oranlarında güncellemeye gidiyor. Özellikle taşıt kredisi fırsatlarında büyük bir yeniliğe gidileceği duyuruldu. Ekonomik olarak olumsuzlukların vatandaşa olan mali yansımasının bu şekilde giderilebileceği düşünülüyor. 40 Bin TL Kredi Aylık Ödeme Tutarı Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasını Haziran ayına özel olarak güncelledi. Kredi tutarına göre vade sayısı ve faiz oranında yaşanan güncelleme sonrasında aylık taksit tutarı daha uygun bir miktara ulaştı.

40 bin TL değerinde kredi talebi 48 ay vade fırsatı ile %1.59 faiz oranı üzerinden ödenebilecek. Bu aylık taksitler geri ödemede 1.280 TL'yi bulacak. 100 Bin TL Kredi Aylık Ödeme Tutarı Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu 100 bin TL değerindeki krediyi 48 ay vadeyle ödeme fırsatı sunuyor. %1.59 faiz oranı üzerinden yapılabilecek ödemeler için aylık taksit tutarı 3 bin 199 TL'yi buluyor. 150 Bin TL Kredi Aylık Ödeme

150 bin TL değerinde kredi talebinde bulunacak olanlar için 48 ay vade süresi ile çekim talebi olumlu karşılanıyor. Yüzde 1.59 faiz oranı üzerinden aylık 4 bin 799 TL taksitlerle geri ödemesi yapılabilecek. 32 Günlük Mevduat Faizlerini Güncelledi! Ziraat Bankası mevduat faizlerinin getirisi 32 günlük mevduat üzerinden şu şekilde hesaplanabilir:
  • 10 bin TL tutarında yapılan yatırımlar için 110 TL
  • 20 bin TL tutarında yatırım için 221 TL
  • 50 bin TL değerindeki yatırım için 552 TL
  • 100 bin TL'lik yatırım için 1.104 TL
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.