SON DAKİKA
Hava Durumu

Yapı Kredi Emekli Yakınına Özel Kampanyasını Duyurdu: Referans Kodu ile Gelen Emekli için 2500 TL Ek Ödeme Alınacağını Açıkladı

Haber Giriş Tarihi: 30.06.2022 18:44
Haber Güncellenme Tarihi: 30.06.2022 14:48
https://gazetebanka.com/
Yapı Kredi Emekli Yakınına Özel Kampanyasını Duyurdu: Referans Kodu ile Gelen Emekli için 2500 TL Ek Ödeme Alınacağını Açıkladı

Yapı Kredi emekli maaşını bankasına taşıyan tüm emeklilere 4000 TL'ye varan nakit promosyon desteği sağlıyor. Üstelik emekli tanıdığını bankaya getiren Yapı Kredililere 2.500 TL'ye yakın ek ödeme sağlanıyor. Yapı Kredi hem emeklileri hem de emekli yakınlarını sevindirici haberini duyurdu. Emekli bankanın promosyon bedelini kazanırken; Yapı Kredili getirdiği yakını başına 250 TL toplamda 2 bin 500 TL nakit ödeme kazanacak.

Yapı Kredi Emekli Yakınına Özel Kampanyasını Duyurdu: Referans Kodu ile Gelen Emekli için 2500 TL Ek Ödeme Alınacağını Açıkladı Kampanyanın Son Günü Ne Zaman Oldu?
Emekli yakınını getiren kazançlı çıkıyor. Yapı Kredi yeni kampanyası ile referans sistemi sayesinde 2 bin 500 TL'ye kadar ödeme alabilmeyi sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Temmuz tarihine kadar yakınını Yapı Krediye getirerek emeklilik hesabını taşımasını sağlaması gerekiyor. Referans sistemi ile ancak kampanyaya katılım sağlanabilir. Kampanyaya Nasıl Başvurulur?
Yapı Kredi'nin sunduğu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Yapı Kredi banka şubeleri ya da müşteri iletişim merkezi yolu ile kampanyaya katılması mümkündür. Yapı Kredi müşterileri mobil uygulama üzerinden talep ettiğinde referans kodunu alabilecek. Alınan referans kodu tanıdık emekli ile paylaşıldıktan sonra kişinin bankaya gelerek emeklilik hesabını kod aracılığı ile taşıması gereklidir. Kampanya Detayları Belli Oldu!
Yapı Kredi ile yakını emeklilik hesabını bankaya taşıdıktan sonra 3 yıl boyunca bankada kalma sözü vermelidir. İşlemler tamamlanırken başvuru yapan emekli banka promosyonu kapsamında maaş tutarına göre 4000 TL'ye kadar promosyon ödemesi de alabilecek. Her bir emekli için yalnızca tek bir kişi referans gösterilebilecek. Referans numarası üzerinden yalnızca bir emekli tutarı kazanılabilecek.

Yapı Kredi Emekli Yakınına Özel Kampanyasını Duyurdu: Referans Kodu ile Gelen Emekli için 2500 TL Ek Ödeme Alınacağını Açıkladı Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
Yapı Kredi'nin yakınını getirene 2 bin 500 TL'ye varan kazanım fırsatından her müşteri en fazla 10 kere yararlanabilecek. Referans olunan her kişi için 250 TL toplamda 2.500 TL kazanılabilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için Yapı Kredi bankasından son 6 ay içerisinde herhangi bir emekli işleminin yapılmamış olması gerekiyor. Daha önceden emekli maaş müşterisi olanlar bu fırsattan yararlanamaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.