SON DAKİKA
Hava Durumu

Yapı Kredi Bankası'ndan emeklilere çağrı: 3 bin 750 TL'lik promosyona ek olarak 2 bin 500 TL daha kazanabilirsiniz!

Haber Giriş Tarihi: 04.07.2022 12:16
Haber Güncellenme Tarihi: 04.07.2022 11:58
https://gazetebanka.com/
Yapı Kredi Bankası'ndan emeklilere çağrı: 3 bin 750 TL'lik promosyona ek olarak 2 bin 500 TL daha kazanabilirsiniz!

Sene başında yenilenen Sosyal Güvenlik Kurumu maaş ödemeleri protokolü sonrasında kolları sıvayan Yapı Kredi Bankası, emekli vatandaşlar için birçok farklı başlık altında ek ödeme kampanyaları geliştirdiğini duyurdu.

Emekli vatandaşların dar boğazda olmalarına göz yummak istemeyen Yapı Kredi Bankası, emekli maaşı hesaplarını ay sonuna kadar kendi bünyesine taşıyan emeklilere, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldıkları maaş ödemeleri ile doğru orantılı olarak promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Ayrıca banka için hareketlerine göre emeklilerin chip para hediyesi kazanabileceklerini de belirten banka, emekli yakınların kurum bünyesine davet edilmelerine karşılık olarak da nakit ödemesi yapılacağını bildirdi. Yapı Kredi Bankası, tüm bu kampanyalarına ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM Yapı Kredi Bankası’ndan Emeklilere Promosyon Kampanyası!


Düzenlediği avantajlı kredi ve kart kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Yapı Kredi Bankası, yeni dönemde kendi bünyesine dahil olacak olan emekli vatandaşlara için bir ek ödeme kampanyası daha geliştirdiğini duyurdu. Banka, emekli maaşı hesabının 3 yıl boyunca kendi bünyesinde kalacağının sözünü veren tüm yeni müşterilerine şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:
  • SGK emekli maaşı 0- 1.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 2.500 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olan vatandaşlara: 3.100 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olan vatandaşlara: 3.750 TL
Yapı Kredi Bankası Referans Kampanyası!
Yapı Kredi Bankası, hali hazırda banka bünyesinden maaş alan veya yeni dönemde maaş hesabını bankaya taşıyacak olan emekli vatandaşların, yakınlarına referans olmaları durumunda ek ödeme alabileceklerini belirtti. Banka, referans olunan her emekli yakın için 250 TL, toplamda ise 2 bin 500 TL tutarında ek ödeme yapacağını belirtti. Yapı Kredi Bankası Emekli Ek Kampanyalar!
Yapı Kredi Bankası, emekli maaşı hesabı kendi bünyesinde bulunan müşterilerinin iki otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri durumunda 100 TL, ilgili emekli müşteri kartları ile toplamda 500 TL tutarında harcama yapanlara ise 150 TL tutarında chip para hediyesi vereceğini belirtti.

ÖNEMLİ HABER BAŞLIKLARI

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.