SON DAKİKA
Hava Durumu

Türkiye İş Bankası, son emlak hamlesini İzmir’den yaptı! Fiyatlar 400 bin TL’den başlıyor… Üstelik dubleks konutlar da satışta!

Haber Giriş Tarihi: 22.08.2022 21:37
Haber Güncellenme Tarihi: 22.08.2022 15:14
https://gazetebanka.com/
Türkiye İş Bankası, son emlak hamlesini İzmir’den yaptı! Fiyatlar 400 bin TL’den başlıyor… Üstelik dubleks konutlar da satışta!

İcradan tarla ve konut satışları gerçekleştiren Türkiye İş Bankası, İzmir ilinden satışa çıkardığı 2 tarla ve 2 konut için geçtiğimiz gün detaylı bir ihale ilanı yayınladı. İhale ilanlarında gayrimenkullerin ihale başlangıç bedeline yer veren Türkiye İş Bankası, ihaleye katılım için bankaya gösterilmesi gereken teminat bedelini ise, her gayrimenkul için belirlenmiş olan ihale başlangıç bedelinin yüzde 5’i olarak açıkladı. TÜRKİYE İŞ BANKASI, İZMİR İLİNDEN 400 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE TARLA SATIŞLARINA BAŞLADI

Gayrimenkul satışlarına devam eden Türkiye İş Bankası, bu ay içerisinde satışa çıkaracağı gayrimenkulleri listesine İzmir ilinden 400 bin TL ihale başlangıç bedeli ile ihaleye çıkan bir tarla satışa çıkardı. Tarlanın İzmir ilinin Beydağ ilçesinin Halıköy mahallesinde yer aldığını duyuran Türkiye İş Bankası, İzmir’in en verimli toprakları üzerinde yer alan bu tarlanın genişliğini ise, 4100 metrekare olarak ilan etti.

Türkiye İş Bankası’nın İzmir ilinden satışa çıkardığı başka bir tarla ise, yine bölgenin verimli arazilerine ev sahipliği yapan başka bir ilçeden satışa çıktı. İzmir ilinin Bayındır ilçesinin Karahalilli mahallesinden satışa çıkan tarlaya ilişkin detaylı bir bilgilendirme gerçekleştiren Türkiye İş Bankası, tarlanın genişliğini 11766 metrekare olarak ilan etti. Piyasa değerinin altında bir bedelle ihaleye açılan bu tarlanın ihale başlangıç bedeli ise, Türkiye İş Bankası tarafından 1 milyon 300 bin TL olarak duyuruldu. TÜRKİYE İŞ BANKASI, İZMİR İLİNDEN 450 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR İLE DAİRE SATIŞLARINA BAŞLADI Tarla satışlarının yanı sıra bu ay İzmir’den daire satışları da gerçekleştirecek olan Türkiye İş Bankası, İzmir ilinin iki farklı lokasyonunda bulunan daireler için ihale sürecini başlattı. Satışa çıkardığı ilk daireyi İzmir ilinin Tire ilçesinin 4 Eylül mahallesinden satışa koyan Türkiye İş Bankası, bu bölgede yer alan 90 metrekarelik bir apartman dairesini ihaleye 450 bin TL’den açtı.

İzmir ilinden satışa çıkaracağı son daireyi metropol ilçelerine oldukça yakın bir şekilde konumlanmış olan Narlıdere ilçesinden satışa koyan Türkiye İş Bankası, dairenin tam konumu için Limanreis mahallesinde olduğunu ilan detayına ekledi. Narlıdere ilçesinin Limanreis mahallesinde yer alan müstakil bir konutu satışa çıkaran Türkiye İş Bankası, konutun dubleks bir yapıda olduğunu ve arsasıyla birlikte satılacağını kamuoyuna bildirdi. Genişliği 397 metrekare olan bu konut için Türkiye İş Bankası’nın istediği ihale başlangıç bedeli ise, 10 milyon TL oldu.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.