SON DAKİKA
Hava Durumu

TOKİ 27 İlde Konut Fırsatlarını Resmen Duyurdu! Uygun Peşinat ve Vade Avantajı ile Yatırım Fırsatı Sunuyor!

Haber Giriş Tarihi: 24.06.2022 14:26
Haber Güncellenme Tarihi: 24.06.2022 12:35
https://gazetebanka.com/
TOKİ 27 İlde Konut Fırsatlarını Resmen Duyurdu! Uygun Peşinat ve Vade Avantajı ile Yatırım Fırsatı Sunuyor!

Yükselen konut fiyatlarına karşı TOKİ çözüm üretmeye devam ediyor. TOKİ tarafından düzenlenen açık artırma ile vadeli konut satışları başladı. KDV’den muaf olan konut üreticisine 10 bin konutluk yatırım fırsatı sunulacak. TOKİ 10 bin konutluk arsa satışlarına başladı. Konut ve sanayi yatırımlarına uygun arsalar satışta.

TOKİ 27 İlde Konut Fırsatlarını Resmen Duyurdu! Uygun Peşinat ve Vade Avantajı ile Yatırım Fırsatı Sunuyor! TOKİ’den Yatırım Amaçlı Arsa Fırsatı!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), uygun fiyatlarla arsa satışlarına başladı. Açık artırma ile satış gerçekleştirilecek. Toplu konut veya sanayi yatırımı için bu arsalar kullanılabilecek. Konut üreticileri ve ev sahibi olmak isteyenler yararlanabiliyor. 2022 yılında da 10 bin konutluk yatırım fırsatları devam ediyor. Sanayi ve toplu konuta uygun alanlar için ÜFE oranı 6 aylık dönem için en fazla yüzde 12,5 oranında uygulanacak.

TOKİ 27 İlde Konut Fırsatlarını Resmen Duyurdu! Uygun Peşinat ve Vade Avantajı ile Yatırım Fırsatı Sunuyor! TOKİ 10 Bin Konutluk Açık Artırma Tarihleri Ne Zaman?
29 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında açık artırmalar yapılacak. Kentsel Dönüşüm ve Konut Projelerine kaynak sağlamak amacıyla düzenlenecek. Açık artırmaya ilgililerin çevrimiçi olarak da katılması sağlanacak. 349 muhtelif arsanın satışının gerçekleştirilmesi hedefleniyor. Yüzde 25 peşinat ve 36 ay vade imkanları uygulanacak.

TOKİ 27 İlde Konut Fırsatlarını Resmen Duyurdu! Uygun Peşinat ve Vade Avantajı ile Yatırım Fırsatı Sunuyor! Açık Artıma ile 27 İlde Arsa Satışları Başlıyor!
İstanbul, Balıkesir, Antalya, Muğla, İzmir, Ankara, Konya başta olmak üzere toplamda 27 ilde satışlar yapılacak. Alıcılar, konut, ticaret, sanayi, akaryakıt istasyonu ve sanayi tesisi için bu arsaları kullanabilecekler. Arsalara peşin ya da yüzde 25, yüzde 40 peşinat ile sahip olmak mümkün. Ayrıca 36 ay vade imkanı da sunuluyor. 27 ilde 349 muhtelif arsanın satışı için 29 Haziran tarihinde ilk açık artırma yapılacak. Uygun fiyatlar ise dikkat çekiyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.