SON DAKİKA
Hava Durumu

Şemsettin Baklava Yorum

Şemsettin Baklava yorum hakkında tüm detaylar yazımızda yer alıyor. Müşterilerinin Şemsettin Baklava yorumları nelerdir? İşte tüm detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 18.03.2023 11:29
Haber Güncellenme Tarihi: 19.03.2023 17:06
https://gazetebanka.com/
Şemsettin Baklava Yorum

Şemsettin Baklava yorumları, internette en çok araştırılan konulardan biridir. Şemsettin Baklava piyasaya göre daha uygun fiyatlı olması nedeniyle dikkatleri üzerine çeker. Bunun yanı sıra ürün çeşitliliğinin fazla olması, Türkiye genelinde şubelerinin bulunması da firmanın popülerliğini artırır.

Şemsettin Baklava online sipariş de almaktadır. Online siparişlerini kargo firmaları ve otobüsler aracılığıyla teslim eden firma, Türkiye’nin her noktasına gönderim yapar. Büyük bir üretim tesisi bulunan Baklavacı Şemsettin, uzun yıllardan beri piyasada yer alır.

Uzun yıllara dayanan bir tecrübenin ürünü olarak ortaya çıkan firma, hızla büyümesini de bu deneyimine borçludur. Bünyesinde çok sayıda personel çalıştıran firmanın felsefesi, baklavayı daha ulaşılabilir kılmaktır. Kar marjını düşürerek daha fazla üretime yönelen firma, hedefini sadece Türkiye değil dünya olarak belirler.

Baklavacı Şemsettin’in mevcut şube sayısı 52’dir. Bu 52 şube, 26 ilde yer alır. Uluslararası bir tatlı ağı oluşturma hedefi güden firmanın, Gaziantep’in baklavada ön plana çıkmasına karşı da bir hedefi vardır. Şanlıurfa’nın da baklava sektöründe var olduğunu ifade eden ve Gaziantep’in hegemonyasını kırmayı hedefleyen firma, her geçen gün daha da büyüme yolunda hızlıca ilerlemektedir. 

Şemsettin Baklava Sahibi Kim?

Şemsettin Baklava sahibi Şemsettin Toprak’tır. Toprak, baklavacılığa çocuk yaşta başlamış ve çıraklıktan itibaren bu işin her aşamasını öğrenmiştir. Şemsettin Bey ilk olarak 1998 yılında bir pastanede baklava imalatı sürecinde görev alır. Ardından Gaziantep’te bir baklava ustasının yanında çalışan ve mesleğin inceliklerini öğrenen Şemsettin Bey, ustasından el alarak kendi de bir usta olmuştur. Çalışma hayatına farklı şehirlerde devam eden Şemsettin Bey, ustalıkta zirveye ulaşmıştır. Kendisinin çalıştığı şehirlerden bazıları; Lüleburgaz, Kırklareli, Eskişehir, Antalya’dır.

Şemsettin Bey tüm bunları yaparken henüz çok genç yaştadır. Kendisi bu kadar çalışma deneyimi elde ederek tekrar Şanlıurfa’ya döndüğünde 17 yaşındadır ve aranan bir ustabaşı olmuştur. Şemsettin Bey, Şanlıurfa için bir ekol konumundadır. Bu işi yapmak isteyen gençler, kendisinin hızlı yükselişini örnek alarak sektöre yönelmiştir.

Şemsettin Bey’in ustalık döneminde en sık yaşadığı sorunlardan biri, ustaca hazırladığı baklavaları yeme şansının olmamasıydı. Baklava fiyatlarının aşırı yüksek olması, Şemsettin Bey’in evine baklava alamamasına neden olmuştur. Günlük yevmiyesinin bir kilo baklavaya denk gelmesi, kendisinde ilk ucuz ve kaliteli baklava üretimi fikrinin belirmesine yol açmıştır.

Ucuz ve kaliteli baklava fikrini hayata geçirmek 2007 yılında mümkün olmuştur. İlk olarak toptan baklava satışı yapmaya başlayan bir firma kuran Şemsettin Bey, sonrasında toptan fiyattan halka satış yapmaya başlamıştır. Kendisinin bu adımı, baklavanın herkes tarafından satın alınabilir olmasını sağlamıştır. İlk olarak Şanlıurfa halkının beğenisini kazanan Şemsettin Baklavaları, ardından tüm Türkiye’de tanınır hale gelmiştir.

Baklavacı Şemsettin Fiyatları Ne Kadar?

Baklavacı Şemsettin fiyatları ürünlere göre değişiklik gösterir. Firma tepsili baklava satışı yaptığı gibi mini porsiyonlarda kutu içerisinde baklavaları da satışa sunmaktadır. Bunun yanı sıra nişan, söz ve düşün gibi organizasyonlar için de Baklavacı Şemsettin’den sipariş vermeniz mümkündür.

Firmanın sunduğu baklava çeşitleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Fıstıklı baklava
  • Sarma baklava
  • Sade yağlı fıstıklı baklava
  • Cevizli baklava
  • Kuru baklava
  • Muska baklava
  • Havuç dilim baklava
  • Billuriye
  • Beş çeşit karışık baklava
  • Özel baklava

Şemsettin Baklava ürünlerinde katkı ya da koruyucu yer almaz. Kullanılan un ve şeker de doğaldır. Doğal baklava unu ve doğal pancar şekeri kullanılarak üretim yapılır. Baklavaları oda sıcaklığında muhafaza edebilirsiniz. Kış mevsiminde dört; yaz mevsiminde ise üç gün boyunca baklavaları tüketebilirsiniz.

Online olarak verdiğiniz siparişler, kargo firması ile evinize gönderilir. Bunun yerine otobüsle gönderilen kargolarınızı otogardan teslim alabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Sipariş Nasıl Verilir?

Baklavacı Şemsettin siparişi vermek için baklavacisemsettin.com.tr adresine giriş yapmalısınız. Bu adrese giriş yaptıktan sonra “Ürünlerimiz” yazan kısma tıklamalısınız. Buradan tepsili baklavalar ya da diğer ürünler seçeneğinden uygun olanı tercih etmeniz gerekir. İlgilendiğiniz ürünün üzerine tıklayıp ürün açıklamalarını inceleyebilirsiniz. Bunun yerine doğrudan sepet simgesine tıklayarak ürünü sepete ekleyebilirsiniz.

Ardından “Ödemeye Geç” seçeneğine tıklayarak “Kayıt Ol” yazan kısımdan bilgilerinizi girmelisiniz. Son aşamada ödeme yöntemi ve kargo yöntemini seçmeniz gerekir. Dilerseniz şehrinizde bulunan Baklavacı Şemsettin şubesinden de istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Neden Ucuz?

Baklavacı Şemsettin fiyatlarının neden uygun olduğu, birçok kişi tarafından merak edilir. Baklavaların ucuz olması akıllarda soru işareti uyandırır. Ancak Baklavacı Şemsettin fiyatların uygun olmasının gerekçesini çok net biçimde izah eder.

Baklavacı Şemsettin, fiyatların uygun olmasının nedenini üretim fazlalığına bağlar. Firmanın günlük üretimi 3500-6000 tepsi arasındadır. Ortalama üretim miktarı en az 12 tondur. Bu kadar fazla üretim yapılması alım maliyetlerinin azalmasını sağlar. Öte yandan firmanın karını düşük tutma politikası da fiyatların uygun olmasını sağlar.

Baklavacı Şemsettin baklavalarının lezzetini, kaliteli hammadde kullanımına bağlar. Yöresel ve doğal hammadde kullanımına önem veren firma, insan sağlığı için gerekli hassasiyeti her zaman gösterir.

Baklavacı Şemsettin Yorumları Nasıldır?

Baklavacı Şemsettin yorumları incelendiğinde, firmanın ürünlerine yoğun bir talep olduğu kolayca anlaşılabilir. Olumsuz yorumların genellikle kargo ve teslimat süreçleri ile alakalı olduğu görülür. Baklavaların lezzeti, görünümü ve tadı konusunda yorumlar oldukça olumludur. Firmanın özellikle ekonomik koşulların zorlaştığı dönemlerde bile fiyatları yükseltmemesi ve ekonomik seçenekler sunması takdir görmektedir.

Yapılan yorumlar, pahalı markalarla Baklavacı Şemsettin ürünleri arasında lezzet yönünden bir fark olmadığını gösterir. Lezzeti her zaman yerinde olan baklavalara uygun fiyatla ulaşmak, birçok kişinin takdir ettiği bir durumdur. Zengin seçenekler ve her damak tadına uygun ürünler sayesinde siz de istediğiniz baklavayı satın alabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sayesinde istediğiniz zaman baklava tüketebilirsiniz.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.