SON DAKİKA
Hava Durumu

Petrol Ofisi Garanti Bankası işbirliği ile yeni kampanyasını duyurdu: Akaryakıt alışverişlerine 40 TL Bonus hediye edilecek!

Haber Giriş Tarihi: 04.05.2022 15:02
Haber Güncellenme Tarihi: 04.05.2022 11:46
https://gazetebanka.com/
Petrol Ofisi Garanti Bankası işbirliği ile yeni kampanyasını duyurdu: Akaryakıt alışverişlerine 40 TL Bonus hediye edilecek!

Garanti Bankası ve Petrol Ofisi işbirliği ile yapılacak harcamalar kazanca dönüşüyor. Petrol ofisinde Bonus Kart ile yapılacak akaryakıtı alımları 40 TL'ye varan Bonus kazanımı ile ödüllendiriliyor. Katılım son başvuru tarihine kadar sağlanabilir.

Garanti Bankası ve Petrol Ofisi işbirliği ile oluşturulan world puan kazan kampanyasından yalnızca BonusFlaş uygulaması üzerinden yapılacak ödemeler değerlendirilecek. Aynı günde yapılacak 150 TL ve üzeri akaryakıt alımları ya da Otogaz alımları BonusFlaş ile katılım sağlayanlara özel 40 TL kazandıracak. Bonus Puan Kazan Kampanyası Son Başvuru Tarihi


Kampanyadan yararlanmak isteyenler 4 defa 150 TL ve üzeri işlemlerde 30 TL Bonus indirim kazanıyor. BonusFlaş uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde ise 40 TL kazanılıyor. 1 Nisan tarihinde başlatılan kampanya 15 Mayıs tarihinde son bulacak. Kampanyaya Hangi Alışverişler Dahil Olacak?


BonusFlaş kampanyası kapsamında para puan kazanabilmek için 15 Mayıs tarihine kadar Petrol Ofisi istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 4 defa, 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da Otogaz harcaması yapılmalıdır. BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katıldığında 40 TL, sms ile katıldığında ise 30 TL indirim kazandırıyor. İşlemlerin Garanti BBVA postu üzerinden gerçekleşmesi gereklidir. Bonus Puan Kazan Kampanyasına Nasıl Başvurulur?
Puan kazandıran kampanyaya katılım sağlayabilmek için BonusFlaş uygulaması içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonu aktif hale getirilmelidir ya da cep telefonunun mesaj kısmı ile de katılım sağlanabilir. Cep telefonunun mesaj kısmına POAS yazıp 3340’a kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

Kampanyaya Bonus Genç Kart, Flexi Kart ya da Bonus Flexi Kart ile katılım sağlayabilmek için EVET POAS yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi yazılmalıdır. 3340’a kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir. Yapılacak işlem için 3,99 TL ödeme alınır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.