SON DAKİKA
Hava Durumu

Paranızı gece gündüz çalıştırmaya var mısınız? Bu kampanyayı kaçırmayın! Şekerbank paranıza her gün en yüksek mevduat faizi ile değer katmaya geliyor!

Haber Giriş Tarihi: 23.03.2022 02:10
Haber Güncellenme Tarihi: 23.03.2022 00:39
https://gazetebanka.com/
Paranızı gece gündüz çalıştırmaya var mısınız? Bu kampanyayı kaçırmayın! Şekerbank paranıza her gün en yüksek mevduat faizi ile değer katmaya geliyor!

Şekerbank vadeli mevduat hesap kampanyası ile yeni müşterilerine hoş geldin diyor! Dijital bankacılık kanalları üzerinden müşteri olanlara özel banka tarafından sunulan avantajlı mevduat faiz oranları ile günbegün paranıza yüksek faiz oranı ile değer katabilirsiniz. Banka tarafından e-Gece Gündüz Hesabı adı ile duyurulan vadeli hesap kampanyasında ise bankanın en yüksek mevduat faizi sunuluyor. Şekerbank, 30 gün süre ile günlük mevduatta yüzde 17,75 tanışma faiz oranı ile paranıza değer katıyor! EN YÜKSEK MEVDUAT FAİZ ORANINDA BİRDEN ÇOK AVANTAJ! Şekerbank web sitesi üzerinden paylaşılan kampanya duyurusunda banka, yüzde 17,75 mevduat faiz oranı yanında birden fazla avantaj ile yeni müşteri sayısını artırmayı hedefliyor. Günlük mevduat faizi uygulanan hesap için bankanın sunduğu avantajlı fırsatlardan öne çıkanlardan bazıları şu şekilde paylaşılıyor:* Mevduat getirisi günlük olarak her gün anaparaya eklenir. Einstein’ın da bahsettiği gibi dünyanın sekizinci harikası olarak tanımlanan bileşik faizin gücünden yararlanabilirsiniz.

* Dilediğiniz zaman vadeniz bozulmadan para yatırabilir, çekebilir ya da gönderebilirsiniz.

* Türk Lirası dışında e-Gece Gündüz Hesabı dolar ve Euro cinsinden açabilirsiniz. EN AZ 6.000 LİRAYA YÜZDE 17,75 YÜKSEK MEVDUAT FAİZİ VERİLİYOR! Banka, yüzde 5 olarak tanımladığı standart faiz oranını yeni kampanyasında tam yüzde 17,75’e çıkartarak yeni müşterilere iyi bir karşılama hazırladı. En az 5 bin TL faiz işletilmeyecek bakiyenin ayrılması gereken kampanyada 1.000 TL bakiyede bile yüksek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bankanın e-Gece Gündüz Hesabı ile sunduğu TL, dolar ve Euro faiz oranları ise şu şekilde belirleniyor:

* Şekerbank günlük TL mevduat hesap faiz oranı yüzde 17,7

* Şekerbank günlük vadeli dolar hesabı faizi yüzde 0,40

* Şekerbank Euro mevduat faizi yüzde 0,20

https://gazetebanka.com/evlenecek-olan-ciftlere-mujde-250-bin-tlye-kadar-olan-masraflariniz-o-banka-tarafindan-karsilanacak-basvuru-icin-son-10-gun/35414/
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.