SON DAKİKA
Hava Durumu

OPET yaza özel akaryakıt kampanyasını duyurdu: Araç sahiplerine her ay akaryakıt hediye edilecek!

Haber Giriş Tarihi: 19.07.2022 16:04
Haber Güncellenme Tarihi: 19.07.2022 13:21
https://gazetebanka.com/
OPET yaza özel akaryakıt kampanyasını duyurdu: Araç sahiplerine her ay akaryakıt hediye edilecek!

Opet'in yaz ayı içinde geçerli olan kampanyası araç sahiplerine duyuruldu.

OPET yaza özel akaryakıt kampanyasını duyurdu: Araç sahiplerine her ay akaryakıt hediye edilecek!

3 farklı döneme ayrılarak hazırlanmış kampanya Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında geçerlidir. Kampanya kapsamında sunulan şartları yerine getirenler belirlenen tarihler arasında aylık harcamanın 3 katı akaryakıt kazanacak. Akaryakıt Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?
Opet akaryakıt istasyonlarında geçerli olan kampanya benzin ve motorin alımlarında kullanılabilir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bireysel Opet Kart sahibi olmalısı gereklidir. Opet Kart ile yapılacak tek seferlik 300 TL ve üzeri akaryakıt harcaması ile kampanyaya katılınabilir. Yapılacak her 300 TL ve üzeri alışveriş için bir çekiliş hakkı kazanılır.

OPET yaza özel akaryakıt kampanyasını duyurdu: Araç sahiplerine her ay akaryakıt hediye edilecek!

Opet Mavi Program kapsamında yer alanlar tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri motorin ve benzin alışverişinde her 300 TL için 3 çekiliş hakkı kazanacak. Kazanılan Akaryakıt Puanların Son Kullan
Opet akaryakıt kampanyasına katılarak çekiliş hakkı kazanan 300 kişi 150 litre değerinde akaryakıt puan kazanıyor. Kişinin yaşadığı ildeki benzin ve motorin birim fiyatı üzerinden yükleme yapılır. Çekiliş sonrasında akaryakıt puanı kazanan talihlilere cep telefonu numaraları üzerinden sms ile bilgilendirme yapılır. Kazanılan akaryakıt puanların son kullanım tarihi ise 25 Kasım olarak belirlendi. 3 Dönem Çekilişi Ne Zaman Gerçekleşecek?
Opet akaryakıt istasyonlarından yapılacak 300 TL ve üzeri benzin/motorin alımlarında kazanılan çekiliş hakkı 3 döneme ayrılıyor. Çekiliş 20 Temmuz tarihinde gerçekleşecek olup kazanan talihliler mesajla bilgilendirilir. İkinci çekiliş 10 Ağustos tarihinde yapılacaktır. İsteyenler İstanbul Şişli'de yer alan Yeni Markera çekiliş organizasyonuna giderek süreci takip edebilir. Halka açık olarak gerçekleşecek çekiliş sırasında noter de yer alacak. Son çekiliş ise 8 Eylül tarihinde yapılacak. Asil ve yedek talihliler posta yolu ile tebligat yapılacak olup Akşam Gazetesinde de isimleri duyurulacak. Asil ve Yedek Talihlilerin Başvuru Süreci
Akaryakıt kampanyasına katılarak çekiliş hakkı kazanan asil talihliler gazete ilanı yayınlandıktan sonraki 15 gün içerisinde başvuru yapmalıdır. Süre dolduktan sonra başlayacak 15 gün içerisinde yedek talihlilerin başvurusu alınır. Kimlik ile yapılacak başvurular kabul edilir. Yalnızca bireysel Opet Kart sahiplerine özel olarak tutar tanımlanır. 18 yaşından büyük olanlar kampanyaya katılabilir. Kazanılan puanlar nakde çevrilemez.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.