SON DAKİKA
Hava Durumu

Opet 150 TL ve üzeri alışverişlerde toplamda 50 TL Opet puan kazandırıyor

Haber Giriş Tarihi: 22.04.2022 11:18
Haber Güncellenme Tarihi: 22.04.2022 10:21
https://gazetebanka.com/
Opet 150 TL ve üzeri alışverişlerde toplamda 50 TL Opet puan kazandırıyor

Yapı Kredi world mobil uygulaması üzerinden Opet istasyonlarında yapılacak harcamalar para puana dönüyor. Yapı Kredi world mobil uygulaması üzerinden QR kod ile yapılacak ödemeler ile araçta yapılacak her 150 TL ve üzeri 4 harcamadan biri toplamda 50 TL opet puan kazandırıyor. World Mobil ile 50 TL Opet Puan Kazan Kampanyası Nedir?


Kampanya yalnızca Opet istasyonlarından yapılacak POS'ta QR kod ya da araçta ödeme sistemi ile kabul edilecek. World mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabilecek kampanyanın son günü 15 Mayıs.

"Yapı Kredi world card toplamda 50 TL opet puan kazandırıyor" kampanyasının detayları ortaya çıktı. Opet istasyonlarına gelerek yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalarda 4 harcamadan biri QR kod ile ya da araçta ödeme yöntemi ile gerçekleştirildiği anda 40 TL'ye ek 10 TL'e ve toplamda 50 TL Opet puan kazanmayı sağlıyor. World Mobil ile 50 TL Opet Puan Kazan Kampanyasına Nasıl Başvurulur?
"Yapı Kredi world mobil ile 50 TL Opet puan kazan" kampanyasına world mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanabilir. Yalnızca Opet istasyonlarında geçerli olacak uygulama 150 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında 10 TL puan hediyesi sunacak. Toplamda 40 TL Opet puanına ek 10 TL eklenerek 50 TL kazanılabilecek.

Her iki kampanyanın birleştirerek toplamda 50 TL Opet puan kazanmayı sağlayabilmek için world mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlamak gerekiyor. Bunun için;
 • World mobil uygulaması cep telefonuna indirilir.
 • Uygulama içinde yer alan "Opet'te toplam 40 TL Opet puan kampanyasına" katıl butonu aktif hale getirilir.
 • Ardından QR kod ya da araçta ödeme yöntemi ile akaryakıt alımı gerçekleştirilir.
 World Mobil ile 50 TL Opet Puan Kazan Kampanya Şartları Nelerdir?
Word mobil ile 50 TL Opet puan kazan kampanyasının detayları belli oldu. Kampanyadan yararlanabilmek için 1 Nisan ile 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Opet istasyonlarından akaryakıt alımı yapılması gerekiyor. Diğer detaylar şu şekildedir:
 • Opet de toplam 40 TL Opet Puan kazan kampanyası için 0, 1 ya da 2 harcama yapmış ve kampanyada istenen tutarı karşılamış olmak gerekiyor.
 • Ardından POS'ta QR kod ya da araçta ödeme yöntemi kullanılarak 150 TL ve üzeri harcamalar dikkate alınarak 10 TL Opet puan kazanılıyor
 • "Opet'te toplam 40 TL Opet puan kazan" kampanyasından 3 harcama yapmış olan kullanıcılar ise 4. harcamalarını POS'ta QR kod ya da araçta ödeme yöntemi ile yaptıklarında iki kampanya bir araya getirilerek toplamda 50 TL Opet puan kazanılıyor.
 • QR kod ile ödeme yapabilmek için; Yapı Kredi ya da world mobil uygulaması içerisinde yer alan "kartlarım"menüsüne giriş yapılır. Yapı Kredi pay seçilir. QR kod ile ödeme butonuna tıklanır. QR kod okuyucu açılır. POS cihazında oluşan QR kod okutulur.
 • Kampanyadan yalnızca Yapı Kredi bireysel kart sahipleri, bireysel TL kart sahipleri ile birlikte Opet istasyonlarında gittiğinde POS'ta QR ya da araçta ödeme sistemini kullanarak harcama yapanlar yararlanabilecek.
 • POS'ta QR kod sistemini kullanarak ödeme yapabilmek için android ya da iOS cihazları belki mobil uygulamasını ya da Yapı Kredi mobil uygulamasını cep telefonuna indirilmelidir.
 • Kampanyaya iade ve puan kullanımları, nakit çekim işlemleri ya da mail order işlemleri dahil değildir.
 • Kazanılan haklar 24 Mayıs 2022 tarihinde hesaba yüklenir. Kullanılmayan haklar 24 Haziran tarihinde geri alınır. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.