SON DAKİKA
Hava Durumu

O bankaya gelen eli boş dönmüyor: Acil nakite sıkışanlar Türkiye İş Bankası önünde kuyruğa girdi!

Haber Giriş Tarihi: 26.04.2022 20:06
Haber Güncellenme Tarihi: 26.04.2022 13:31
https://gazetebanka.com/
O bankaya gelen eli boş dönmüyor: Acil nakite sıkışanlar Türkiye İş Bankası önünde kuyruğa girdi!

Acil nakit ihtiyacı İş Bankası ile sonuçsuz kalmıyor. Herhangi bir özel başvuru ya da uzun bir araştırma süreci sonunda onay gerektirmeyen acil nakit ihtiyacını karşılamayı destekleyecek fırsat İş Bankasından tüm vatandaşlara duyuruldu. Yüzde 1.80 faiz oranı üzerinden 12 aya kadar taksit ile geri ödeme fırsatı sunan nakit avans sisteminin detayları açıklandı. İş Bankası Taksitli Nakit Avans Sistemi Detayları Belli Oldu


İş Bankası farklı nedenlerden kaynaklı olarak acil nakit ihtiyacı duyan tüm vatandaşlara taksitli nakit avans sistemini duyurdu. Online sistem ile İş Bankası uygulaması üzerinden yapılacak başvuru saniyeler içerisinde onaylanıyor ve istenen tutar aylık taksitlere bölünerek toplu olarak hesaba aktarılıyor. Bu sistemden yararlanabilmek için İş Bankası müşterisi olup kredi kartı kullanmak şartı aranıyor. 12 ay vade seçeneği ile aylık taksitlere bölünen tutar toplu olarak hesapta olabilecek şekilde tanımlanıyor. İş Bankası Taksitli Nakit Avans Limiti Ne Kadar Oldu?
İş Bankası tarafından talep edilecek 15 bin TL tutarındaki nakit avans limiti 12 ay vade seçeneği ile aylık 1.432,37 TL ödenerek sahip olunabilecek. Toplamda yüzde 1.80 faiz oranı ile ödenecek tutar 17.188,44 TL.

İş Bankası nakit avans sisteminden yararlanabilmek için bireysel kredi kartı başvurusunda bulunmak için herhangi bir işlem ücreti alınmıyor. Kartın kullanılabilir çekim limiti üzerinden taksitli nakit avans talebinde bulunulabilir. İnternet şubeleri ya da telefon uygulaması üzerinden yapılacak talepler için günde en fazla 30 bin TL ile sınırlandırma getirildi. İş Bankası Taksitli Nakit Avans Başvuru Şartları Nelerdir?
İş Bankası tarafından acil nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik sunulan fırsat taksitli nakit avans sistemi için belirli kartlarda geçerli olacak. Bu kartlar arasında bireysel kredi kartları, ticari nitelikli kredi kartları, bayi kartları, İşte üniversiteli kredi kartı, aidatsız İşte üniversiteli kredi kartı kullanıcıları yararlanabilecek. Nakit avans İş Bankası ATM’lerinden talep edilebileceği gibi internet şubesi ya da mobil uygulama üzerinden İşCep uygulaması üzerinden ya da Maximum mobil üzerinden tanımlanabilir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.