SON DAKİKA
Hava Durumu

O Banka Beklenmeyeni Yaptı! Bedava Akaryakıt Sürücüleri Memnun Edecek: Yakıtın Yarısı İade Edilecek!

Haber Giriş Tarihi: 23.05.2022 14:09
Haber Güncellenme Tarihi: 23.05.2022 12:13
https://gazetebanka.com/
O Banka Beklenmeyeni Yaptı! Bedava Akaryakıt Sürücüleri Memnun Edecek: Yakıtın Yarısı İade Edilecek!

ING Bank, Petrol Ofisi ile ortaklaşa anlaşmasını müjde olarak duyurdu. Kampanya doğrultusunda Petrol Ofisi üzerinden yapılacak akaryakıt alımları nakit kazanca dönüşüyor. ING Bireysel kredi kartı müşterileri ING Mobile kampanya kategorisi üzerinden başvuruda bulunarak 500 TL tutarında yakıt elde edilebilir. “Po Aylık Yakıtınız Bizden” Kampanyasından Ne Kazanırım?

ING ve Petrol Ofisi kampanyasına katılım için ING kredi kartı ile alışveriş yapmak gerekiyor. Petrol Ofisi mobil üzerinden ödeme yapma sözü verenler 500 akaryakıt kazanıyor. 12 ay boyunca her ay 500 TL'lik yakıt alımlarında geçerli olacak kampanya sürecini başlatabilmek için ING mobile üzerinden kampanyalar adımı tamamlanmalıdır. “PO Aylık Yakıtınız Bizden” İlk Harcama Sözü ile Kazan Kampanya 12 aylık süreç boyunca devam edecek. Verilecek ilk harcama sözünde bir sonraki ay kazanılan tutar hesaba yatırılacak. Her ay harcama sözü yerine getirildiğinde 1 aylık akaryakıt tutarının yarısı ING tarafından bedava olacak. “Po Aylık Yakıtınız Bizden” Kampanyasına Nasıl Başvurulur? Petrol Ofisi ve ING Bank işbirliği ile yapılan kampanyadan yararlanabilmek için Petrol Ofisi mobil uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. ING kartın uygulama içerisinde tanımlı olması gerekir. Petrol Ofisi mobil uygulaması üzerinden öde/geç adımını kullanarak yakıt harcaması yapılmalıdır. Bu adımı uygularken plaka ve ING kredi bilgileri de sisteme kaydedilmelidir. “Po Aylık Yakıtınız Bizden” Kampanyasına Son Başvuru Tarihi ING Bank, Petrol Ofisi işbirliği ile yapılan kampanyaya katılım sağlandıktan sonra ING kredi kartına “Po Aylık Yakıtınız Bizden” açıklaması ile yaklaşık 500 TL tutarında nakit ödeme yatırılır.

Kampanya süresi içerisinde sunulan faydadan yararlanabilmek için 1 Haziran tarihine kadar katılım sağlanabilir. Kampanya 5000 müşteri ile sınırlandırıldı. Gerekli sayıya ulaşıldığı anda bitiş tarihini beklemeksizin kampanya sona erebilir.

Kampanyaya sadece İNG Bireysel kredi kartı sahipleri başvuruda bulunabilir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.