SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakit Sıkışıklığınıza Vakıfbank'tan Destek Eli: Kredi Notunuz Düşük Olsa Da Hesabınıza Para Yağacak!

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2022 12:08
Haber Güncellenme Tarihi: 14.06.2022 10:11
https://gazetebanka.com/
Nakit Sıkışıklığınıza Vakıfbank'tan Destek Eli: Kredi Notunuz Düşük Olsa Da Hesabınıza Para Yağacak!

Geride bıraktığımız senenin son çeyreğinde hareketlenmeye başlayan altın piyasası ve döviz kurları, aralık ayına girildiğinde rekor seviyelere ulaşarak gündelik hayatın da aynı orantıda pahalılaşmasına sebep olmuştu. Yeni yıla girilmesi ile birlikte dengelenen ancak çıkan Rusya- Ukrayna savaşı ve açıklanan FED faiz artırımı kararları sonrasında oklarını tekrar yukarı yöne doğru çeviren ekonomi piyasaları, hayat pahalılığının giderek artmasına sebep oldu.

Gündelik, zaruri ihtiyaçlarını dahi karşılama konusunda yetersiz kalan vatandaş bütçeleri, nakit ihtiyaçlarının çözüme kavuşturulabilmesi adına bazı kampanyaların geliştirilmesini sağladı. Çoğunluk ile bankalar tarafından düzenlenen kampanyalardan ise yalnızca kredi notu yüksek olan kişilerin yararlanabilecekleri şartı koşuldu.

Vakıfbank, bankalarda alışılagelmiş olan kredi notu şartı konusunda ki ezberleri bozarak, vatandaşların giderek bir girdabın içine daha fazla çekilmemeleri için yeni bir kampanya düzenlediğini açıkladı. Kamu bankası, yeni kampanyasına ilişkin tüm ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı. Gayrimenkulü Olana Vakıfbank’tan Nakit Desteği!

Ülkemizin önde gelen bankalarından birisi olan ve kamu bankası olmanın sağladığı avantajları, geliştirdiği kampanyalarda da yansıtan Vakıfbank, yeni bir kampanyaya daha imza attığını duyurdu. Kredi notu düşük olduğu için banka kapılarından geri çevrilen vatandaşları kapsayan yeni kampanyanın ayrıntıları belli oldu.

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruya göre bir arabası veya bir evi olan vatandaşlara, ipotek karşılığı kredi hizmeti sunulacağı bilgisi kaydedildi. Banka, ilgili hizmeti için belirlenmiş olan vadenin bitmesi ile birlikte borçların kapanmış olması durumunda, ipoteğin de kaldırılacağını belirtti. Vakıfbank İpotek Karşılığı Kredi Kampanyasının Detayları

Vakıfbank, ipotek karşılığı kredi kampanyası için bir üst limit belirlemedi. İpotek kararı verilecek olan taşınırın veya taşınmazın değerine göre belirlenecek olan üst limite, yüzde 1,79’dan başlayan faiz oranının uygulanacağı bilgisi kaydedildi. Banka, azami vade sayısını ise 36 ay olarak belirledi. Vakıfbank’ın Teminat Karşılığı Kredi Hizmetine Nasıl Başvuru Yapılır? Vakıfbank’ın ipotek karşılığı kredi kampanyasına, bankanın şubeleri aracılığı ile başvuru yapılmaktadır.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.