SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakit Sıkışıklığını Gidermek İsteyen Vatandaşlar İçin Bugün Son Gün: Garanti BBVA Faizsiz Kredi Hizmeti Sunacak!

Haber Giriş Tarihi: 15.06.2022 10:11
Haber Güncellenme Tarihi: 15.06.2022 09:54
https://gazetebanka.com/
Nakit Sıkışıklığını Gidermek İsteyen Vatandaşlar İçin Bugün Son Gün: Garanti BBVA Faizsiz Kredi Hizmeti Sunacak!

Geride bıraktığımız yılın aralık ayında döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yüksek seviyeler, o dönem içerisinde pek çok hizmet alanına ve hizmet ürününe de yüksek oranlı zamların yapılmasına sebep olmuştu. Yapılan müdahaleler ve geliştirilen yeni ekonomik model kapsamında zamların geri alınacağı konusunda umutlanmış olan vatandaşlar, yeni yıl ile birlikte tekrar hareketlenen piyasalar karşısında hayal kırıklığına uğradılar.Döviz kurlarının ve altın fiyatlarının yukarı yönlü hareketlerine hız kesmeden devam ediyor olmaları, beraberlerinde yeni zamların da gelmesine sebep oldu. Tüm bu gelişmeler ışığında alım güçleri düşen ve buna bağlı olarak da nakde olan ihtiyaçları artan vatandaşlar, çareyi bankaların güncel kampanyalarında aramaya başladılar. Bu noktada devreye giren Garanti BBVA bankası, ay başında yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Duyurmuş olduğu kampanyası kapsamında faizsiz nakit hizmeti sunacağını bildiren banka, ilgili kampanyadan yararlanarak nakde olan sıkışıklıklarını bir nebze olsun gidermek isteyen vatandaşlara “son gün” çağrısında bulundu. GARANTİ BBVA FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI NEDİR? Ülkemizin gelişmiş özel bankalarından olan Garanti BBVA, yeni yıla girilmesi ile birlikte, birçok farklı kategori altında avantajlı içeriklere sahip olan yeni kampanyalarını duyurdu. Bu kapsamda haziran ayının başında da bir duyuru yapmış olan banka, yeni kampanyası dahilinde faizsiz nakit hizmeti sunacağını açıkladı.

Garanti BBVA tarafından duyurulmuş olan faizsiz nakit hizmetinin, bir avans hizmeti olduğu öğrenildi. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre 15 Haziran (bugün) tarihine kadar başvuru yapan herkesin, bu hizmetten yararlanabileceği bildirildi. GARANTİ BBVA FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS HİZMETİNİN DETAYLARI

Garanti BBVA, ilgili faizsiz nakit hizmetinin azami vadesinin 6 ay, üst limitinin ise 5 bin TL olduğunu bildirdi. GARANTİ BBVA FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURUSU Bankanın faizsiz nakit hizmetinden yararlanmak için mobilden Garanti BBVA’lı olmak ve 14 gün içerisinde kart başvurusunda bulunduktan sonra nakit avans kampanyasına dahil olmak gerekmektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.