SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakit sıkışıklığına son! TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi Bankası ay sonunu düşündürmeyen 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetlerini başvuruya açtı!

Haber Giriş Tarihi: 11.04.2022 18:06
Haber Güncellenme Tarihi: 11.04.2022 14:42
https://gazetebanka.com/
Nakit sıkışıklığına son! TEB, Garanti BBVA, Yapı Kredi Bankası ay sonunu düşündürmeyen 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetlerini başvuruya açtı!

Geride bıraktığımız yıldan bu yana etkilerini arttırarak devam eden olumsuz ekonomik gelişmeler, gündelik hayat şartlarının zorlaşmasına sebep oldu. Vatandaşlar gıdadan otomotive, emlaktan giyime hemen hemen her sektörde gözlenen fahiş fiyatlardan sonra nakde ihtiyaç duymaya başladılar.

Vatandaşların yaşadıkları bu zorlu maddi durumlara sessiz kalmak istemeyen üç özel banka, ödeme kolaylıkları ile dolu ihtiyaç kredisi hizmetlerini kamuoyu ile paylaştılar. Garanti BBVA, Yapı Kredi Bankası ve Türkiye Ekonomi Bankası, yeni dönemde 3 ay ödeme erteleme imkânı sunacakları ihtiyaç kredisi hizmetlerini başvurulara açtı. Türkiye Ekonomi Bankası 3 Ay Ödeme Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2022

Geliştirdiği hizmetler ve müşterilerine sağladığı avantajlı fırsatlar ile bankacılık sektörünün aranan isimlerinden biri olan Türkiye Ekonomi Bankası, yeni dönemde ortaya çıkan zorlu ekonomik şartlar çerçevesinde 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti geliştirdiğini duyurdu.

Türkiye Ekonomi Bankası’nın resmi internet sitesinde yayınlanmış olan 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmetinin azami vade sayısı 36 ay, aylık ortalama faiz oranı ise yüzde 2,33 olarak belirlendi. Söz konusu hizmetten 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 467,96 TL olarak hesaplandı. Garanti BBVA 3 Ay Ödeme Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2022 İhtiyaç kredisi hizmetlerinin avantajlı fırsatları ile tanınan bankalardan biri olan Garanti BBVA, yeni dönemde müşterilerine 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıkladı. Banka, söz konusu hizmetinin azami vade sayısını 36 ay, aylık ortalama faiz oranını yüzde 2,45 olarak belirledi. İlgili hizmetten 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 477,54 TL olarak hesaplandı. Yapı Kredi Bankası 3 Ödeme Ertelemeli İhtiyaç Kredisi 2022 Yapı Kredi Bankası da yeni dönemde nakde sıkışan vatandaşlara, 3 ay ödeme ertelemeli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıklayan bankalardan biri oldu. Banka ilgili hizmetinin azami vade sayısını 36 ay, aylık ortalama faiz oranını ise yüzde 2,94 olarak belirledi. Söz konusu hizmetten 10 bin TL tutarında nakit desteği almak isteyen vatandaşların ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 517,67 TL olarak hesaplandı.

https://gazetebanka.com/garanti-bbva-emeklilere-ozel-paketi-duyurdu-aylik-212-tl-taksitle-10-bin-tl-oduyor/35535/
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.