SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakit ihtiyacı çekene sevindirecek haber geldi! Mesaj gönderene anında 125.000 TL hesabına yatırılıyor! 3 ay ertelemeli banka kredisi fırsatı!

Haber Giriş Tarihi: 10.03.2022 14:07
Haber Güncellenme Tarihi: 10.03.2022 12:40
https://gazetebanka.com/
Nakit ihtiyacı çekene sevindirecek haber geldi! Mesaj gönderene anında 125.000 TL hesabına yatırılıyor! 3 ay ertelemeli banka kredisi fırsatı!

Acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşlara yönelik olarak bankalar belirli dönemlerde düşük faiz oranları ile kredi fırsatları sunuyor. Sunulan kredilerde vade süresi uzatılarak belirli oranlarda erteleme sağlanıyor. Vatandaşların ihtiyacını karşılayabilmesi daha uygun rakamlarla gerçekleşiyor. Kefilsiz, Taahhütsüz İhtiyaç Kredisi Fırsatı! Bankalar kendi fiyat politikaları kapsamında sundukları kredi fırsatından yararlanılabilmesi için belirli şartları göz önünde bulunduruyor. Bazı bankalar ise nakit ihtiyacını karşılamak isteyen kişilere yönelik kefil ve şart ortaya koymadan kolaylıkla başvuru yapılabilmeyi sağlayacak bir ortam sunuyor. Düşük faizli kredi sistemi ile finansman ihtiyacı acil olarak karşılanabiliyor. CEPTETEB 100 Bin TL İhtiyaç Kredisine 3 Ay Ertelemeli Başvur! Cepteteb bankası şubelerine gelerek banka müşterisi olan ve ihtiyaç kredisi talep eden kişilere anında 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunuyor. Üstelik ihtiyaç kredisi 36 aya varan vade seçeneği ile geri ödenebiliyor. Yüzde 1.85 faiz oranı ile sunulan kredi fırsatından yararlanabilmek için bankaya gitmeye gerek kalmıyor. Kefil ya da taahhüt şartı aranmadan bankanın internet bankacılığı şubesi aracılığı ile yapılacak 7/24 başvuru ile anında 100 bin TL'ye varan ihtiyaç hesaba tanımlanıyor. Başvuru İnternet Sitesi ya da Mobil Bankacılık ile Yapılıyor!

Cepteteb bankası tarafından sunulan kredi fırsatından yararlanabilmek için banka müşterisi olmak gerekiyor. Kredi başvuruları Cepteteb internet bankacılığından ya da mobil bankacılık şubesi kanalı ile “krediye başvur” seçeneği kullanılarak yapılabilir. Başvuru ekranında aylık olarak çekilecek tutar ile vade süresi sonrasında oluşacak aylık ödeme miktarı detaylı olarak kişiye sunuluyor. Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile 125 bin TL tutarında kredi fırsatından yararlanılabilir. Yapılacak başvurular sms ile cep telefonu üzerinden sağlanabiliyor. 125 bin TL'lik ihtiyaç kredisi, 36 ay vade oranı ile yüzde 1.55 faiz oranı ile alınabilir.

Vakıfbank aracılığı ile talep edilecek 40 bin TL tutarındaki kredi aylık 1.534 TL taksit oranları ile geri ödenebilecek. Üstelik 3 ay erteleme imkanı da sunuluyor. Sms ile yapılacak başvurularda cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KREDİ yazdıktan hemen sonra TC kimlik numarası girilerek doğum tarihi (gün/ay/yıl) ve aylık gelir aralarında bir boşluk bırakılarak yazılarak 5724’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.