SON DAKİKA
Hava Durumu

Nakde sıkışanların borç yükü hafifleyecek: Başvuranın hesabına anında 10 bin TL kredi yatıyor!

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2022 20:04
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2022 13:06
https://gazetebanka.com/
Nakde sıkışanların borç yükü hafifleyecek: Başvuranın hesabına anında 10 bin TL kredi yatıyor!

Bankaların duyurduğu borç kapatma kredisi acil nakit ihtiyacını karşılayacak. Farklı miktarda taksit tutarı ve yüksek vade oranları ile uygun faiz seçenekleri sunan bankalar tek tek borç kapatma kredisi kapsamında kampanyalarını duyurdu. Acil nakit ihtiyacını çözecek farklı bankalarda biriken ve takibi zorlaşan kredi borçlarını tek bir kalemi indirecek borç transfer kredisi ile yeni bir fırsat alanı oluştu. Kredi kapsamında tüm borçlar tek bir bankaya toplanıp toplu olarak ödenebilecek Kara Listeye Düşenlere Yeni Borç Kapatma Kredisi Müjdesi


Geciken faiz tutarı doğrultusunda çekilen kredi miktarı daha da artabiliyor. Bu durum kişinin banka siciline kötü olarak yansıyor. İleride çekilecek kredi ya da talep edilecek banka kartı için bu durum kötü bir referans oluşturuyor. Kimi durumda kara listeye alınan banka müşterisine bir daha kredi kullanma hakkı tanınmıyor. Tüm bu olumsuz süreçleri geride bırakmak mümkün. Akbank, Denizbank, Cepte Teb ve ING Bank başta olmak üzere bankalar, borç kapatma kredisi kapsamında sunduğu 36 ay vadeli aylık geri ödemelerle borç transfer kredisini kamuoyu ile paylaştı. Akbank Borç Kapatma Kredisi
Akbank borç kapatma kredisi kapsamında gecikmiş faizden kaynaklı gittikçe biriken ve takip edilmekte zorlanan kredileri tek bir çatı altında buluşturuyor. 36 ay vade seçeneği ile yüzde 2,11 oranında 10 bin TL tutarında kredi talebinde bulunulabilir.

Kredi Tutarı: 10 bin TL

Kredi faiz oranı: Yüzde 2,11

Kredi vade süresi: 36 ay

Aylık ödeme tutarı: 427 TL

Toplam ödeme limiti: 15 bin 410 TL CEPTETEB Borç Kapatma Kredisi
Cepteteb düşük faizli borç kapatma transfer kredisi kapsamında 10.000 TL tutarındaki kredi miktarını 36 ay vade ile sunuyor. Üstelik yüzde 1,59 faiz oranı ile tüm banka müşterileri bu fırsattan yararlanabilecek.

Kredi tutarı: 10 bin TL

Kredi faiz tutarı: 1,59

Kredi vade süresi: 36 ay

Aylık taksit miktarı: 387 TL

Ödenecek toplam tutar: 13 bin 966 TL Denizbank Borç Kapatma Kredisi
Denizbank borç kapatma kredisi kapsamında sunduğu 10.000 TL tutarındaki krediyi aylık 394 TL taksitlerle geri ödeme fırsatı sağlıyor. Yüzde 1.69 faiz oranı ile kredi talebinde bulunabilecek.

Kredi tutarı: 10 bin TL

Kredi faiz oranı: Yüzde 1.69

Kredi vade süresi: 36 ay

Aylık taksit tutarı: 394 TL

Geri ödeme tutarı: 14 bin 239 TL
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.