SON DAKİKA
Hava Durumu

Milyonlarca Vodafone Kullanıcısı İçin Açıklandı: 3 GB Bedava İnternet Hattınıza Tanımlanacak! Başvurmanız Yeterli!

Haber Giriş Tarihi: 30.05.2022 17:15
Haber Güncellenme Tarihi: 30.05.2022 13:18
https://gazetebanka.com/
Milyonlarca Vodafone Kullanıcısı İçin Açıklandı: 3 GB Bedava İnternet Hattınıza Tanımlanacak! Başvurmanız Yeterli!

Vodafone milyonlarca mobil abonesine özel olarak bedava internet kampanyasını Vodafone seviyorum interneti testi ile duyurdu. Birkaç dakika içerisinde yapılan test sonrasında 3 GB bedava internet Vodafone abonelerine özel olarak tanımlanacak. Vodafone 3 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone abonelerine özel olarak sunduğu 3 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için uygulama testine giriş yapmak gerekecek. Eğlenceli vakit geçirirken 3 GB bedava internet fırsatı tüm Vodafone aboneleri ve farklı operatör kullanıcıları tarafından değerlendirilebilecek. Vodafone seviyorum interneti kampanyası dahilinde 3 GB bedava internetten yararlanabilmek için test sorularına belirli adımlarla cevap vermek gerekecek. Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Teste Nasıl Başlanır? Vodafone seviyorum interneti testi 6 farklı adımdan oluşuyor. İlk adımda testi çözebilmek için internet sitesine girmek gerekecek. Ardından testte başla adımını aktif hale getirmek yeterlidir. Her soru cevaplandığı anda devam tuşuna basılmalıdır. Son ekrana gelindiğinde ise teste devam edip etmeyeceği sorulur. Bunun üzerine testi bitirmek isteyenler için karakter analizi sonuçları gösterilir. Devam edenler için testte devam butonuna basılması yeterlidir. Teste devam edenlerin cep telefon numaralarını yazmaları istenir. Bu aşamada 3GB cep telefonuna tanımlanır. Vodafone 3 GB İnternet Kazan Kampanyası Detayları Vodafone seviyorum interneti testi ile 3 GB internetin yanı sıra 5 yıl boyunca kullanılabilir 1 TB internet kazanılabilecek. Kampanyadan Vodafone abonesi dışında farklı operatörlerde yararlanabilecek. Kampanyanın detayları belli oldu.
  • Testte yer alan tüm soruların cevaplanması gerekecek. Kişi istediğinde testi yarım bırakabilir.
  • Test yarım bırakıldığında internet kişilik sonucu öğrenilebilir.
  • Kampanya dahilinde sunulan faydalar yurt içi kullanımlarda geçerliliğini korur.
  • Kampanyadan kazanılan faydalar herhangi bir üçüncü şahısla paylaşılamaz.
  • Kampanya içerisindeyken sunulan 3 GB internet hakkı tükendiğinde kişiye ait olan tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaya devam edilir.
  • Süreçte kazanılan internetin bittiğine dair mesaj cep telefonuna iletilecektir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.