SON DAKİKA
Hava Durumu

Milyonlarca Turkcell Abonesine Resmen Duyuruldu: 8 GB Bedava İnternet Tanımlanacak!

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2022 18:11
Haber Güncellenme Tarihi: 14.06.2022 18:10
https://gazetebanka.com/
Milyonlarca Turkcell Abonesine Resmen Duyuruldu: 8 GB Bedava İnternet Tanımlanacak!

Çağımızın değişen ve dönüştüren teknolojik gelişimleri çerçevesinde, tüketicilerin ihtiyaçları da değişiklik göstermeye başladı. Önceleri bir telefon konuşması veya bir SMS iletişim kurmak için yeterli olurken, şimdilerde gelişen dijital platformlar, sosyal medya uygulamaları ve internet kullanımını gerektiren diğer uygulamalar, tüketicilerin dakika veya SMS’ten çok, internet faydalarını araştırmalarına yol açtı.

GSM firmaları tarafından düzenlenen GB hediyesi kampanyalarını yakından takip eden tüketiciler, kendilerine en uygun olan kampanyaya erişim sağlayabilmek adına araştırmalarını sürdürüyorlar. Bu noktada devreye giren Turkcell, yalnızca yeni müşterilerinin erişimine açık olan ve totalde 8 GB’lik internet faydasını hatlara tanımlayacağını duyurmuş olduğu yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. Turkcell’den Yeni Müşterilerine Hediye GB Kampanyası!

Ülkemizin en güvenilir GSM firmalarından birisi olan ve düzenlediği avantajlı kampanyaları, sürdürdüğü fiyatlandırma politikaları sayesinde müşteri sayısını giderek arttırmayı başaran Turkcell, yeni bir kampanya ile gündeme geldi. GSM firması, yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Turkcell tarafından duyurulan ve tüm detayları firmanın resmi internet sitesi aracılığı ile açıklanan yeni kampanyaya göre yeni müşterilerin hepsine 2 GB, toplamda ise 8 GB hediye internet tanımlamasının yapılacağı bilgisi kaydedildi. Turkcell’in 8 GB Hediyeli Kampanyasından Kimler Faydalanabilir? Turkcell tarafından geliştirilmiş olan 8 GB hediyeli yeni kampanyasından, yalnızca yeni müşteriler yararlanabilmektelerdir. Yıl sonuna kadar hattını taşıyan veya Turkcell bünyesinden yeni hat alan her tüketici, ilgili internet faydasına erişebilmektedir. Turkcell’in 8 GB Hediye İnternet Kampanyasına Nasıl ve Nereden Başvuru Yapılır? Turkcell tarafından geliştirilmiş olan 8 GB hediye internet garantili yeni kampanyaya katılım sağlamak isteyen tüketicilerin, firmanın resmi internet sitesi aracılığı ile hatlarının taşınmasına yönelik talimat vermeleri gerekmektedir. Ayrıca yine aynı iletişim kanalı üzerinden de ilgili form doldurularak yeni hat talebinde bulunulabilmektedir.

Turkcell, hat taşıma veya yeni hat alma konularına ilişkin önemli bir açıklamada bulunmuştur. İlgili 4x 2 GB hediyeli kampanyadan yararlanmak adına yapılacak olan tüm başvuruların, internet kanalı aracılığı ile yapılması gerekmektedir. Mobil uygulamadan veya mağazalardan verilen hat taşıma veya yeni hat alma talimatları, kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.