SON DAKİKA
Hava Durumu

Maaşını Şekerbank'a taşıyan emekliler yaşadı: Günde 90 TL ödeyene 50 bin TL'lik nakit desteği verilecek! Şekerbank emekli kredisi kampanyası Eylül 2022

Haber Giriş Tarihi: 01.10.2022 03:52
Haber Güncellenme Tarihi: 30.09.2022 14:13
https://gazetebanka.com/
Maaşını Şekerbank'a taşıyan emekliler yaşadı: Günde 90 TL ödeyene 50 bin TL'lik nakit desteği verilecek! Şekerbank emekli kredisi kampanyası Eylül 2022

Artan günlük masraflar karşısında nakde olan ihtiyaçları artmış olan emekli vatandaşlara, Şekerbank’tan müjdeli haber geldi. Banka sadece emekli vatandaşların başvurularına açık olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. ŞEKERBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI EYLÜL 2022 Onlarca yıldır bankacılık sektöründe hizmet veren özel bankalardan birisi olan Şekerbank, her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de hem müşterilerine hem de potansiyel müşterilerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda yeni dönemde birçok faktör çerçevesinde ağırlaşan ekonomik şartlara karşı dara düşen tüketiciler için hem kart kampanyaları hem de finansman hizmetleri düzenleyen Şekerbank, bu kez de ay sonunu tek maaş ile getirmeye çalışan emekli vatandaşlar için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu.

Sene başından bu yana giderek artmaya devam eden enflasyon karşısında yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen geçim derdi çekmeye devam eden emekli vatandaşlara, Şekerbank’tan müjdeli haber geldi. Banka hali hazırda maaş hesabı kendi bünyesinde bulunan emekli müşterileri ve maaş hesabını yeni taşıyacak olan potansiyel müşterileri için yeni bir ihtiyaç kredisi geliştirdi. Söz konusu kredi kampanyası kapsamında en az 3 ay en fazla 36 ay vadeye kadar nakit desteği vereceğini belirten Şekerbank, kampanyanın üst sınırının başvuru sahibinin bankacılık performansına göre belirleneceğini bildirdi. ŞEKERBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Şekerbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu emekli ihtiyaç kredisi kampanyası, yeni dönemde ay sonunu getirmek konusunda güçlük çeken emekli vatandaşların dikkatlerini çekmeyi başardı. Bankanın yeni kampanyasının içeriğini merak eden emekli vatandaşlar için bankadan kampanya ayrıntıları geldi.

Şekerbank yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 3,33 faiz oranlı nakit desteği sağlayacağını bildirdi. Hem mevcut müşterilerin hem de yeni müşterilerin başvurularına açık olan ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablolarını da yayınlayan Şekerbank, kredi tutarına göre ödenecek olan aylık taksit bedellerini tüketiciler ile paylaştı.

Birinci hesaplama tablosu:
 • Kredi tutarı: 50 bin TL
 • Vade sayısı: 36 ay
 • Faiz oranı: Yüzde 3,33
 • Kredi tahsis ücreti: 110 TL
 • Aylık taksit tutarı: 1.081,66 TL
İkinci hesaplama tablosu:
 • Kredi tutarı: 40 bin TL
 • Vade sayısı: 36 ay
 • Faiz oranı: Yüzde 3,33
 • Kredi tahsis ücreti: 220 TL
 • Aylık taksit tutarı: 2.163,32 TL
Üçüncü hesaplama tablosu:
 • Kredi tutarı: 50 bin TL
 • Vade sayısı: 36 ay
 • Faiz oranı: Yüzde 3,33
 • Kredi tahsis ücreti: 275 TL
 • Aylık taksit tutarı: 2.704,15 TL
ŞEKERBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞVURUSU EYLÜL 2022 Şekerbank yüzde 3,33 faiz oranı ile geliştirmiş olduğu azami 36 ay vadeli yeni emekli ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen mevcut müşterilerin bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ve banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapabileceklerini belirtti. Henüz müşteri olmayan emekli vatandaşların ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmeleri için bankanın ilgili iletişim kanalları aracılığı ile maaş hesabı taşıma talimatının verilmesi gerektiğini belirten banka, talimatın onaylanmasından sonra aynı kanallar üzerinden kredi başvurusu yapılabileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM

Gazetebanka.com'da gazeteci, yazar, muhabir. Son dakika ekonomi, finans, para piyasaları ve gündem haberlerini okumak için beni takipte kalın!
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.