SON DAKİKA
Hava Durumu

Kredi notu düşük olanlar bu haber size! Kredi sicili bozuk olana tek seferlik onay verilecek!

Haber Giriş Tarihi: 10.03.2022 16:18
Haber Güncellenme Tarihi: 10.03.2022 12:55
https://gazetebanka.com/
Kredi notu düşük olanlar bu haber size! Kredi sicili bozuk olana tek seferlik onay verilecek!

Eğitim, sağlık, konut veya taşıt alımında uygun fiyatlı kredi fırsatı sunan bankalar vatandaşların acil ihtiyacını karşılıyor. Uygun geri ödeme koşulları ve yerinde faiz oranları ile kısa sürede nakit ödemesi hesaba tanımlanıyor. Her bankanın belirlediği ilk şart daha önceden kullanılmış krediye yönelik kişinin banka hesabında bulunan kredi sicilidir.

Kredi notu düşük olan kişilere yönelik yeni bir kredi alımı pek de mümkün olmuyor. Kredi notu düşük olduğu halde tek seferlik olmak üzere kredi onayı veren bankalar da bulunuyor. Şartsız, kefilsiz düşük kredi notuna yönelik tek seferlik ihtiyaç kredisi veren bankalar hangileridir? Düşük Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notu kişinin ihtiyacına yönelik olarak bankadan talep ettiği kredi tutarını geri öderken sunulan şartların aşılmasından kaynaklı düşebiliyor. Düşük kredi notu ilerleyen süreçte bankalardan kredi talep ederken olumsuz yanıt alabilmeye neden oluyor. Kredi düşüklüğüne neden olan sebepleri ortadan kaldırabilmek ve kredi notunu yükseltebilmek için şu maddeler denenebilir:
  • Elden yatırılan elektrik, su, doğalgaz faturası banka kanalı yolu ile otomatik ve düzenli talimat verilerek rutin ödeme kapsamına alınabilir.
  • Kredi alınan bankada düşük nota neden olan farklı bir banka kartı ya da kredi kartı kullanılıyor ve içinde borç birikmişse bu borçların tamamen temizlenmesi gerekiyor.
  • Önceden yapılan başvurulardan kaynaklı olarak kredi kartı talep edilmişse ancak kullanımda bulunmuyorsa bu hesapların kapatılması gerekir.
  • Her zaman için farklı bankalara yönelik oluşan ve üst üste biriken borçları ödemek daha zordur. Bu nedenle tek bir hesapta borç birikimini sağlayacak borç transfer kredisinden destek alınabilir.
TEB Bankası İhtiyaç Kredisi TEB Bankası nakit ihtiyacına yönelik olarak 100 bin TL değerinde kredi fırsatı sunuyor. 36 ay vade ile geri ödemelerin aylık olarak yapılabileceği kredinin aylık taksit tutarı 406.32 TL'ye denk geliyor. TEB müşterilere yönelik sunduğu 10 bin TL'lik krediyi yüzde 1.85 faiz oranı ile çekebilme fırsatı sunuyor. Bankadan tek seferlik olarak kredi notuna bakılmaksızın kredi yükseltme eğilimi gösteren kişilere kredi desteği sunuluyor. Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Yapı Kredi sicili bozuk olan, birikmiş kredi ödemelerini geciktiren ya da sürekli olarak asgari tutar ödemesi yapan kişilere yönelik kredi notunu düzeltme eğilimi gösterdiklerinde toplu olarak borç kapatma kredisi fırsatı sağlıyor. 36 ay vade taksit oranı ile 10 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisinden Yapı Kredi'ye gelerek yararlanılabilir. Üstelik faiz oranları 2.94’e çekildi. Aylık olarak geri ödemeler 494.83 TL olarak yapılabilecek. QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi QNB Finansbank kredi talep eden ancak kredi notu düşük olan kullanıcılara yönelik belirli şartları karşıladıklarında ve kredi notlarını yükseltme eğilimi gösterdiklerinde 10 bin TL tutarında kredi ödemesi yapıyor. 36 ay vade oranı ile geri ödeme şeklinde gerçekleştirilecek 10 bin TL tutarındaki krediden yüzde 1.79 faiz oranı ile yararlanabilirsiniz. Üstelik aylık taksit ödemeleri 401.71 TL'ye denk geliyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.