SON DAKİKA
Hava Durumu

Kredi kartı borcu olanlar bu müjde size! Akbank kesenin ağzını açtı! Kefilsiz şartsız 45 bin TL destek kredisi sunuyor!

Haber Giriş Tarihi: 10.03.2022 15:21
Haber Güncellenme Tarihi: 10.03.2022 12:44
https://gazetebanka.com/
Kredi kartı borcu olanlar bu müjde size! Akbank kesenin ağzını açtı! Kefilsiz şartsız 45 bin TL destek kredisi sunuyor!

Acil ihtiyacı giderebilmek için çekilmiş krediler, limiti dolmaya başlayan kredi kartlarında oluşan borçları anında kapatarak tek bir kaleme indiriyor. Düşük faiz oranı ile kredi imkanı sunan Akbank vatandaşı destekliyor. 7/24 ihtiyaç duyulduğu her anda talep edilen kredi türüne göre şubeye gitmeden mobil bankacılık üzerinden başvuru işlemleri yapılabilir. Akbank 36 Ay Vadeli 100 Bin TL Değerinde İhtiyaç Kredisi Akbank hesabına anında kredi miktarını tanımlıyor. Bulunduğunuz her yerden gece gündüz fark etmeksizin 100 bin TL'yi bulan kredi desteği saniyeler içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Günün her saatinde yapılacak kredi başvuruları taşıt ya da konut kredisi, eğitim, borç kapatma, sağlık kredisi gibi farklı alanlarda kullanılabilir 100 bin TL tutarındaki kredi 36 ay vade ile aylık taksitlerle geri ödenebilecek. Üstelik yüzde 2.17 faiz oranı ile bu fırsattan yararlanılabilir. Akbank 10 Bin TL'lik İhtiyaç Kredisi Detayları

Akbank 10 bin TL değerindeki kredi ödemeleri için 36 ay vade fırsatı sunuyor. Yüzde 2.17 faiz oranı ile belirtilen tutar kısa sürede hesaba tanımlanıyor. Aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 431.38 TL'ye denk geliyor. Akbank internet bankacılığı ya da mobil bankacılık şubesi ile başvuru işlemi gerçekleşiyor. Başvuru tamamlandıktan sonra Akbank tarafından belirli belgelerin bankaya teslim edilmesi talep ediliyor. Başvuru süreci tamamlandıktan sonra onay aşaması gerçekleştiğinde ancak istenen belgelerin teslim edilmesi gerekecek. Başvuru Sonrasında İstenen Belgeler Nelerdir? Akbank acil ihtiyaç kredisi başvuruları neticesinde başvuru süreci olumlu sonuçlandığında şubelere teslim edilmesi gereken belirli evraklar bulunuyor. Bu evraklar:
  • Başvuran kişiye ait kimlik fotokopisi,
  • Krediye başvuran kişinin ikamet ettiği yere ait belge (Eğer bulunmuyorsa son 3 aya ait fatura örneği),
  • Aylık geliri gösteren bir beyan evrakı,
  • Çalışan kişinin işyerine ait maaş bordrosu,
  • Emekli olup başvuranlar için emekli maaş cüzdanı,
  • Teminat olarak gayrimenkul gösterecek olan kişiler için tapu belgesi ya da kira kontratı,
  • Menkul sermayeden gelir elde eden kişiler için faiz gelirinin detaylı gösterildiği hesap evrakı,
  • Serbest çalışanlar ya da herhangi bir ticaret ile uğraşanların şirketlerine yönelik vergi levhası, bilanço gelir tablosu, oda kayıt belgesi ve ticaret sicil gazetesi teslim edilecek belgeler arasına eklenmelidir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.