SON DAKİKA
Hava Durumu

Kamu Bankalarından Ödenmeye Başladı! Tam 750 TL! Tüm SGK Emeklilerin Hesaplarına Yatırılacak! Temmuz Zammı ve Bayram İkramiyesi Öncesi Ek Ödeme!

Haber Giriş Tarihi: 28.06.2022 10:41
Haber Güncellenme Tarihi: 28.06.2022 10:41
https://gazetebanka.com/
Kamu Bankalarından Ödenmeye Başladı! Tam 750 TL! Tüm SGK Emeklilerin Hesaplarına Yatırılacak! Temmuz Zammı ve Bayram İkramiyesi Öncesi Ek Ödeme!

Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank’tan tüm SGK emeklilerine maaş ek ödemeler başladı. Geri ödeme şartı olmadan 750 TL’ye kadar ödeme yapılacak. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emekli maaş ödemelerini bu bankalardan alanların cebini rahatlayacak. En düşük 500 TL hesaplara geçiyor.

Kamu Bankalarından Ödenmeye Başladı! Tam 750 TL! Tüm SGK Emeklilerin Hesaplarına Yatırılacak! Temmuz Zammı ve Bayram İkramiyesi Öncesi Ek Ödeme! Kamu Bankalarından Emeklilere Ek Ödeme Formülü!
Kamu bankaları emekli maaşına ek ödemelere başladı. SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı kapsamında tüm emeklilere ödenecek. Maaşlarına ek ödeme almak isteyenlere en düşük 500 TL olmak üzere, 750 TL’ye kadar ödeme yapılacak. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankalar arasında yapılan anlaşma ile promosyon fırsatları 2023 yılında da devam etmesi bekleniyor. Kim Ne Kadar Emekli Promosyonu Alacak?
Üç kamu bankası SGK emeklilerine maaş promosyonlarını ödemeye devam ediyor. Emekli maaş tutarına göre farklı oranlarda ödemeler yapılacak. 1.500 TL ve altında emekli maaşı alanlar 500 TL nakit ikramiyeden yararlanacak. 1.500 TL ve 2.500 TL arasında maaş alanlara ise 625 TL ödeme yapılacak. Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlar ise 750 TL ödemeden yararlanacak.

Kamu Bankalarından Ödenmeye Başladı! Tam 750 TL! Tüm SGK Emeklilerin Hesaplarına Yatırılacak! Temmuz Zammı ve Bayram İkramiyesi Öncesi Ek Ödeme! Emekli Promosyonu Başvurusu Nasıl Yapılır?
Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank emekli promosyonları 3 yıllığına peşin olarak ödenmektedir. SGK yeni emekli maaşını veya mevcut emekli maaşını 3 yıllığına ilgili bankadan almayı taahhüt etmek yeterlidir. Emekli maaşı taşıma işlemlerini tamamlayanlara 750 TL’ye varan ek nakit ödemesi yapılmaktadır. Emekli Maaşı Nasıl Taşınır?
Promosyon fırsatından yararlanmak isteyenler e – Devlet üzerinden işlem yapabiliyor. Ayrıca bankaların dijital iletişim kanalları üzerinden de işlem yapılabilir. 3 yıllığına maaşını bankadan alma sözüne özel 750 TL’ye varan ödeme yapılacak.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.