SON DAKİKA
Hava Durumu

İki aracı kuruluşun Bist100 endeksinde seçtiği hisse önerileri: Yükseliş beklenen ASELS, BRYAT, CEMAS, GSDHO, GWIND, JANTS, MPARK, POLHO ve VESBE his…

Haber Giriş Tarihi: 07.04.2022 09:46
Haber Güncellenme Tarihi: 07.04.2022 09:46
https://gazetebanka.com/
İki aracı kuruluşun Bist100 endeksinde seçtiği hisse önerileri: Yükseliş beklenen ASELS, BRYAT, CEMAS, GSDHO, GWIND, JANTS,  MPARK, POLHO ve VESBE his…

Aracı kuruluşların 7 Nisan 2022 tarihine ilişkin günlük hisse önerileri listeleri paylaşılmaya devam ediyor. ICBC ve Tacirler Yatırım tarafından bugün paylaşılan hisse tavsiyeleri listelerinde, yükseliş beklenen dokuz isim yer aldı. Günün önerilen isimleri ASELS, BRYAT, CEMAS, GSDHO, GWIND, JANTS,  MPARK, POLHO ve VESBE hisse senetleri olarak bültenler aracılığı ile paylaşıldı. 7 NİSAN 2022 BORSA YORUMLARI Dün sabah güçlü pozitif açılış gerçekleştiren BIST100 endeksi, öğleden sonra gerçekleşen geri çekilmeyle 2.316,40 puan seviyesinden günlük yatay bir kapanış gerçekleştirdi. Dün endekste en yüksek 2.348,17, en düşük 2.308,27 puan seviyesi görülürken, toplamda 43.1 milyar TL işlem hacmi gerçekleşti. Bugün endekste üst üste gerçekleşen 2.300 puan seviyesi üzerindeki tutunmanın sağlanıp sağlanamayacağı Tacirler Yatırımca takip edilecek.

Aracı kuruluş aşağı yönlü olası hareketlerde ise 2.300 puan seviyesi ilk direnç seviyesi olarak gösterirken, ana destek noktasını 2.270 puan seviyesi olarak paylaştı. Bilanço fiyatlamaları da dikkate alarak ana destek noktasına doğru yakınsamaların alım fırsatı oluşturabileceği ise Tacirler Yatırım tarafından paylaşıldı. 7 NİSAN 2022 TACİRLER YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ Tacirler Yatırım bugün ASELS, GWIND, MPARK ve VESBE hisse senetlerini önerdi.

7 NİSAN 2022 ICBC YATIRIM GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ ICBC Yatırım GSDHO, CEMAS, POLHO, JANTS ve BRYAT olarak öneri listesini paylaştı.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorumlar ise genel niteliktedir. Gazete Banka oluşacak kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kaynağı ise uzmanların kendi yorumlarıdır. Bu nedenle, yazılar ve makaleler tavsiye niteliği taşımaz.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.