SON DAKİKA
Hava Durumu

Halkbank'tan ülke kadınlarına büyük destek: Kendi iş yerinin sahibi olmak isteyen herkese, 275 bin TL'ye kadar destek verilecek!

Haber Giriş Tarihi: 22.03.2022 10:01
Haber Güncellenme Tarihi: 22.03.2022 09:33
https://gazetebanka.com/
Halkbank'tan ülke kadınlarına büyük destek: Kendi iş yerinin sahibi olmak isteyen herkese, 275 bin TL'ye kadar destek verilecek!

Yeni yılın gelmesi ile birlikte hemen hemen hayatın her alanına dokunacak kampanyalar geliştiren kamu bankası Halkbank, kadın girişimcileri kapsayan yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu.

Halkbank- KOSGEB iş birliği ile kadın girişimcilere ulaştırılan ve hem ülke içerisinde ki üretimin artması hem de kadın bireylerin iş hayatına katkılarının desteklenmesi amacı ile geliştirilen destek hizmetine göre ilgili şartları sağlayan tüm vatandaşlara, 225 bin TL’ye kadar iş yeri desteği sağlanacağı bilgisi kaydedildi. Halkbank - KOSGEB Kadın Girişimci Desteği 2022

Kamu kurumlarından Halkbank ve KOSGEB iş birliği ile geliştirilmiş olan yeni dönem kadın girişimci destek paketine göre kendi iş yerinin sahibi olan, 30 yaşın altında ki tüm kadın bireylere 100- 275 bin TL aralığında nakit desteği verileceği bilgisi paylaşıldı. Söz konusu kredi desteğinin faizsiz olarak verileceği ve böylelikle kadın girişimciler için rahat bir ödeme planı geliştirileceği ilan edildi. Halkbank 100 Bin TL'lik Kadın Girişimci Desteği 2022 Geliştirdiği tüm kategori kampanyaları ile bankacılık sektöründe dikkat çekmeyi başaran kamu bankalarından olan Halkbank, istihdam alanlarını genişletmesi ile tanınan diğer bir kamu kurumu ile iş birliği yaparak, kadınların iş hayatında ki varlığını desteklemek amacı ile 100 bin TL tutarlı girişimci destek kredisi hizmetini geliştirdiğini duyurdu.

Halkbank- KOSGEB iş birliği içerisinde geliştirilmiş olan kredi desteği hizmetinden yararlanmak için KOSGEB girişimcilik belgesine sahip olmak gerekiyor. Halkbank 275 Bin TL'lik Kadın Girişimci Desteği 2022 Halkbank- KOSGEB iş birliği içerisinde geliştirilmiş olan 275 bin TL tutarlı kadın girişimci kredi desteği hizmeti, faizsiz olarak kullanıma sunuluyor. Bu hizmetten yararlanabilmek için en az bir yıldır KOSGEB ustalık belgesine ve en az bir yıldır faal olarak hizmet veren bir iş yerine sahip olunması gerekiyor. Ayrıca başvuru sahibi kadın girişimcinin de 30 yaşın altında olması gerekiyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.