SON DAKİKA
Hava Durumu

Halkbank'tan Orjinal İş Fikri Olan Girişimcilere Nakit Desteği! İşyeri Açmak İsteyene 250 Bin TL Kredi Verilecek!

Haber Giriş Tarihi: 30.06.2022 02:12
Haber Güncellenme Tarihi: 29.06.2022 16:25
https://gazetebanka.com/
Halkbank'tan Orjinal İş Fikri Olan Girişimcilere Nakit Desteği! İşyeri Açmak İsteyene 250 Bin TL Kredi Verilecek!

Halkbank'tan girişimcilere finansman desteği duyuruldu. 250.000 TL'ye kadar kredi limiti Halkbank tarafından girişimci gençlere sunulacak. 6 farklı kredi paketi ile orijinal iş fikri olan gençler ve iş yeri açmak isteyenler için özel bir fırsat sunulacak.

Halkbank'tan Orjinal İş Fikri Olan Girişimcilere Nakit Desteği! İşyeri Açmak İsteyene 250 Bin TL Kredi Verilecek! Halkbank'tan Girişimciye Kredi Destek Paketi
Halkbank girişimcilik kredisi paketi 6 farklı versiyonu ile tüm gençlere sunulacak. 250.000 TL'ye kadar olan limit için belirli şartları yerine getirmek gerekecek. Talep edilecek kredi 1 yıl anapara ödemesiz olarak aylık taksitlerle geri ödenebilecek. 60 aya kadar vade fırsatı sunulan avantajlı kredi paketi için başvuru süreci devam ediyor.

Halkbank'tan Orjinal İş Fikri Olan Girişimcilere Nakit Desteği! İşyeri Açmak İsteyene 250 Bin TL Kredi Verilecek! Halkbank İşyeri Açma Destek Kredisi Şartları Nelerdir?
250.000 TL değerinde Halkbank iş yeri açma kredisinden yararlanmak isteyenlerin belirli şartları karşılaması gerekiyor. Aranan şartlar arasında şunlar yerini alıyor:
  • Başvuracak olan kişinin en az ilkokul mezunu olması
  • 45 yaşını geçmemiş olması
  • Kurum tarafından kabul edilecek orijinal bir iş fikrine sahip olması
  • Kişinin girişimci, şehit, gazi ya da engelli olması durumunda yaş kriteri 55'e çıkarılıyor
  • Uzun yıllar belirli bir sektörde faaliyet göstermiş olan bir kişinin kendi iş yerini kurmasını talep etmesi
Halkbank'tan Orjinal İş Fikri Olan Girişimcilere Nakit Desteği! İşyeri Açmak İsteyene 250 Bin TL Kredi Verilecek! İşyeri Açma Kredisi Limiti Belli Oldu!
Halkbank tarafından girişimcilere, esnaf ve sanatkarlara 250.000 TL'ye kadar yüzde 0 faizli kredi fırsatı sunuluyor. 6 farklı girişimcilik paketinden tüm esnaflar, sanatkar ve girişimciler yararlanabilecek.

250.000 TL değerindeki kredi aylık taksitlerle 60 ayda ödenebilecek.12 ay anapara ödemesiz olarak alınabilecek. Başvuracak olan kişi şehit, gazi yakını ya da engelli olduğunda kredi limiti 300 bin TL'yi bulabilecek.

Halkbank'tan Orjinal İş Fikri Olan Girişimcilere Nakit Desteği! İşyeri Açmak İsteyene 250 Bin TL Kredi Verilecek! Esnafa Özel Faiz Destekli Kredi Detayları
Halkbank girişimci esnafı unutmadı. Esnaf ve sanatkarlar için belirli şartları karşılayanlara %100 faiz desteği uygulanacak. Kredi talebinde bulunmak isteyenler Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi aracılığı ile başvuruda bulunabilecek. Girişimcinin esnaf ve sanatkar kategorisinde usta pozisyonda olması ya da 30 yaşını aşmamış olması şartı aranıyor. Esnaf ve sanatkar siciline ve odalarına kayıtlı şahıs firmaları başvuruda bulunabilecek.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.