SON DAKİKA
Hava Durumu

Halkbank ile İzmir’de yatırımın tam zaman: 6 gayrimenkul satışta, hem de en uygun fiyatlarla! 205 bin TL’ye sahip olmak yetiyor…

Haber Giriş Tarihi: 25.07.2022 15:21
Haber Güncellenme Tarihi: 25.07.2022 14:06
https://gazetebanka.com/
Halkbank ile İzmir’de yatırımın tam zaman: 6 gayrimenkul satışta, hem de en uygun fiyatlarla! 205 bin TL’ye sahip olmak yetiyor…

İcralık konut, işyeri ve arsa satışları uygun fiyat sağlaması ve e-İhale ile satışa çıkarılmasının kolaylığı sebebiyle vatandaşların dikkatini çekmeye devam ediyor. Her ay e-İhaleye sokacağı gayrimenkullerin listesini güncelleyen bankalardan biri olan Halkbank ise, temmuz ayında satışta olacak olan gayrimenkullerinin listesini yayınlamış bulunuyor.

Halkbank ile İzmir’de yatırımın tam zaman: 6 gayrimenkul satışta, hem de en uygun fiyatlarla! 205 bin TL’ye sahip olmak yetiyor… HALKBANK, İZMİR’DEN 6 AYRI GAYRİMENKUL İÇİN SATIŞLARA BAŞLIYOR Gayrimenkul satışları gerçekleştirmeye devam eden Halkbank, her yeni gayrimenkul ilanları ile vatandaşların karşısına çıkıyor. Gerçekleştireceği gayrimenkul satışlarını e-İhale yöntemi ile satışa çıkaran Halkbank, her ihale için bir başlangıç bedeli belirliyor.

Bu bedeli alınabilecek olan ilk teklif olarak değerlendiren Halkbank, ihale katılımları için ise, yüzde 10’luk bir teminatın ihaleden önce bankaya yatırılmasını istiyor. Bu ay için de ilanlarını yayınlamış olan Halkbank, İzmir ilinden 3’ü işyeri, 3’ü ise arsa olmak üzere 6 yeni gayrimenkul satışı gerçekleştiriyor.

Halkbank ile İzmir’de yatırımın tam zaman: 6 gayrimenkul satışta, hem de en uygun fiyatlarla! 205 bin TL’ye sahip olmak yetiyor… HALKBANK, İZMİR’DE 3 İŞYERİ SATIYOR Halkbank’ın güncel İzmir ili gayrimenkul satışları incelendiğinde bu ay Halkbank tarafından İzmir ilinden 3 adet işyeri satışı gerçekleştireceği görünüyor. İşyerlerinin Karabağlar, Buca ve Torbalı ilçesinde yer aldığını yayınladığı 3 ayrı ilan ile duyuran Halkbank, işyerlerinin sağladığı kullanım alanını da ilgilileri için paylaşmış bulunuyor.

Buna göre, Karabağlar ilçesindeki işyerinin kullanım alanı 115 metrekare iken; Buca ilçesindeki işyerinin kullanım alanı 61 metrekare, Torbalı ilçesindeki işyerinin kullanım alanı ise 97 metrekare olarak ilan ediliyor. En uygun fiyattan ihaleye başlayan işyeri 330 bin TL ile Buca’da yer alırken; Karabağlar ilçesindeki işyerinin ihale başlangıç bedeli 480 bin TL; Torbalı ilçesindeki işyerinin ihale başlangıç bedeli ise 1 milyon 860 bin TL olarak açıklanmış bulunuyor. HALKBANK, İZMİR’DE 3 ARSA SATIYOR Halkbank, bu ay İzmir’de 3 adet de arsa satıyor. Satışlarını İzmir ilinin Beydağ ilçesinden gerçekleştirecek olan Halkbank, 3 arsa için de metrekare özelliğini kamuoyuna bildirmiş bulunuyor. Buna göre, Beydağ ilçesinde yer alan ilk arsanın genişliği 550 metrekare iken; ikinci arsanın genişliği 2.999,85 metrekare, sonuncu arsanın genişliği ise 5.500 metrekare olarak banka tarafından ilan ediliyor.

Öte yandan 550 metrekarelik arsanın ihale başlangıç bedeli sadece 205 bin TL iken; genişliği 2.999,85 metrekare olan arsanın ihale başlangıç bedeli 684 bin TL, 5.500 metrekare olan arsanın ihale başlangıç bedeli ise 1 milyon 380 bin TL olarak belirlenmiş bulunuyor.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.