SON DAKİKA
Hava Durumu

Halk Bankası'ndan 5'er Bin TL'lik Mini Kredi Desteği! Anında Hesaplara Yatacak!

Haber Giriş Tarihi: 18.06.2022 19:01
Haber Güncellenme Tarihi: 18.06.2022 17:45
https://gazetebanka.com/
Halk Bankası'ndan 5'er Bin TL'lik Mini Kredi Desteği! Anında Hesaplara Yatacak!

2021 yılının son haftalarına doğru döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen rekor seviyeler, yapılan Merkez Bankası müdahaleleri ve geliştirilen yeni ekonomik model kapsamında geriletilmişti. Ancak ocak ayına girildiği an itibari ile dalgalı hareketlerine geri dönen ekonomi piyasaları, açıklanan FED faiz artırımı kararları ile başlayan Rusya- Ukrayna savaşı sonrasında tekrar yükseliş trendine girdi.

Son haftalarda yukarı yönlü hareketleri hız kazanan döviz kurları ve altın fiyatları, hayat pahalılığının da devam etmesine sebep oldu. Alım güçleri düşen ve buna bağlı olarak da hem uzun vadede hem de kısa vadede nakde olan ihtiyaçları artan vatandaşlar, bu ihtiyaçlarını kendileri için en uygun olan yol aracılığı ile karşılayabilmek adına alternatif yöntemler bulmaya çalıştılar. Bu noktada devreye giren kamu bankalarından Halk Bankası hem çalışanların hem de emeklilerin düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarını uzun vadede karşılayabilmeleri adına iki yeni kampanya geliştirdiğini duyurdu. Çalışanlara Düşük Tutarlı Uzun Vadeli Mini Kredi!
Çalışanlara Düşük Tutarlı Uzun Vadeli Mini Kredi!

Halk Bankası çalışan müşterilerinin düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile 5 bin TL limitli yeni bir mini kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 10 ay vade ve yüzde 1,60 faiz oranı karşılığında sunulan hizmet karşılığında talep edilen aylık taksit tutarı ise 554,31 TL olarak hesaplandı. Emeklilere Düşük Tutarlı Uygun Faizli Mini Kredi!
Halk Bankası emekli müşterilerinin düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile yeni bir mini kredi hizmeti sunacağını açıkladı. Üst limiti 5 bin TL olarak belirlenen mini kredi kampanyasının azami vade sayısı 36 ay, faiz oranı ise yüzde 1,58 olarak belirlendi. Kredinin aylık taksit tutarı ise 192,90 TL olarak hesaplandı. Mini Kredi Kampanyalarına Nasıl Başvuru Yapılır?
Halk Bankası’nın iki farklı kapsam alanı dahilinde geliştirmiş olduğu 5 bin TL’lik mini kredi kampanyalarına, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı, Diyalog hizmeti be banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.