SON DAKİKA
Hava Durumu

Garanti BBVA Mağduriyete Sessiz Kalamadı! 5 Bin TL'lik Faizsiz Nakit Hizmeti Resmen Duyuruldu! Yarın Son Gün!

Haber Giriş Tarihi: 14.06.2022 20:14
Haber Güncellenme Tarihi: 14.06.2022 11:51
https://gazetebanka.com/
Garanti BBVA Mağduriyete Sessiz Kalamadı! 5 Bin TL'lik Faizsiz Nakit Hizmeti Resmen Duyuruldu! Yarın Son Gün!

Döviz kurlarının ve altın fiyatlarının rekor seviyelere doğru adım adım yaklaştıkları şu günlerde, gündelik hayat şartları da aynı orantıda ağırlaşmaya başladı. Hemen hemen her gün, kimi zaman aynı sektörden kimi zaman ise farklı sektörlerden gelen zam haberlerine karşın bütçeleri sıfırlanan vatandaşlar, nakde olan ihtiyaçlarını en makul zeminde karşılayabilmek adına araştırmalar yapmaya başladılar.

Vatandaşların içlerinde bulundukları nakit sıkışıklığının sebep olabileceği olumsuz durumları öngören Garanti BBVA, yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası ile müşteri sayısını da arttırmayı hedefleyen banka, faizsiz kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. Garanti BBVA’dan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası 2022

Her dönemin şartlarına uygun olarak çok çeşitli kampanyalar düzenleyen özel bankalardan olan Garanti BBVA, yeni dönemde de artan nakit ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka masrafsız, faizsiz yeni kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı.

Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanya “taksitli nakit avans” ismi ile hizmete açıldı. Geçtiğimiz ay da duyurulmuş olan kampanyanın süresi 15 Haziran tarihine kadar uzatılarak, tüm yeni müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilecekleri bilgisi kaydedildi. Banka, ilgili hizmetinden 5 bin TL’ye kadar masrafsız ve faizsiz bir şekilde nakit desteği alınabileceğini belirtti. Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyasının Ayrıntıları Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan faizsiz, masrafsız taksitli nakit avans kampanyasının ayrıntıları belli oldu. Banka söz konusu kampanyasının yalnızca yeni müşterilerini kapsadığını belirtirken, azami vade sayısının 6 ay olduğunu ifade etti. Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Başvurusu 2022 Garanti BBVA’nın faizsiz, masrafsız taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için öncelikle mobilden banka üyeliğinin tamamlanması, sonrasında ise mobil uygulama içerisinde yer alan başvurular ekranından bireysel kredi kartı başvurusunun yapılması gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından ise uygulama içinden taksitli nakit avans kampanyasına başvuru yapılabilir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.