SON DAKİKA
Hava Durumu

Garanti BBVA, kesenin ağzını açtı: 30 Haziran tarihine kadar başvuran herkese, yüzde 0 faiz karşılığında 5 bin TL'lik ödeme yapılacak!

Haber Giriş Tarihi: 27.06.2022 14:31
Haber Güncellenme Tarihi: 27.06.2022 12:51
https://gazetebanka.com/
Garanti BBVA, kesenin ağzını açtı: 30 Haziran tarihine kadar başvuran herkese, yüzde 0 faiz karşılığında 5 bin TL'lik ödeme yapılacak!

Ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmeler, gündelik hayatın giderek pahalılaşmasına sebep oldu. Her yeni güne kimi zaman aynı kimi zaman ise farklı sektörlerden gelen zam haberleri ile başlayan vatandaşlar, ekonomik anlamda ay sonlarını görememeye başladılar. Bu kapsamda artan nakit ihtiyaçlarını en uygun şekilde giderebilmek adına araştırmalarını sürdüren vatandaşlara, Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından birisi olan Garanti BBVA’dan yüzleri güldüren bir yanıt geldi. Banka, ilgili şartları sağlayan tüm vatandaşlara, faizsiz nakit hizmeti sunacağını duyurdu.

Garanti BBVA, kesenin ağzını açtı: 30 Haziran tarihine kadar başvuran herkese, yüzde 0 faiz karşılığında 5 bin TL'lik ödeme yapılacak! Garanti BBVA’dan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası 2022
Geliştirdiği kredi ve kart kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran özel bankalardan olan Garanti BBVA, yeni dönemde devamlılığını sürdüren olumsuz ekonomik gelişmelere karşı vatandaşın yanında yer alarak bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu.

Garanti BBVA, kesenin ağzını açtı: 30 Haziran tarihine kadar başvuran herkese, yüzde 0 faiz karşılığında 5 bin TL'lik ödeme yapılacak!

Garanti BBVA’nın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre banka bünyesine yeni dahil olan tüm müşterilere, yüzde 0 faiz karşılığında taksitli nakit avans hizmetinin sunulacağı bilgisi kaydedildi.

Garanti BBVA, kesenin ağzını açtı: 30 Haziran tarihine kadar başvuran herkese, yüzde 0 faiz karşılığında 5 bin TL'lik ödeme yapılacak! Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyasının Ayrıntıları
Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yalnızca yeni müşterilerin faydalanabilecekleri duyuruldu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre ilgili nakit hizmetinin azami vade sayısı 6 ay olarak belirlendi.

Garanti BBVA, kesenin ağzını açtı: 30 Haziran tarihine kadar başvuran herkese, yüzde 0 faiz karşılığında 5 bin TL'lik ödeme yapılacak! Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası Başvurusu 2022
Garanti BBVA tarafından geliştirilmiş olan faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından faydalanabilmek için bankanın mobil uygulaması aracılığı ile kurum üyeliğinin tamamlanması ve yine aynı kanal üzerinden kredi kartı başvurusunun yapılması gerekmektedir. İlgili kart başvurusunun 30 Haziran tarihine kadar yapılması ve sonrasında da onaylanması durumunda, mobil uygulama üzerinden 31 Temmuz tarihine kadar faizsiz taksitli nakit avans kampanyası başvurusunda bulunulabilmektedir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.