SON DAKİKA
Hava Durumu

Garanti BBVA'dan emeklilere özel ayrıcalıklar: 6 bin TL'ye ek bin 500 TL ödeme yapılacak, 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi hizmeti sunulacak!

Haber Giriş Tarihi: 08.09.2022 16:55
Haber Güncellenme Tarihi: 08.09.2022 15:33
https://gazetebanka.com/
Garanti BBVA'dan emeklilere özel ayrıcalıklar: 6 bin TL'ye ek bin 500 TL ödeme yapılacak, 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi hizmeti sunulacak!

Emekli vatandaşlar için özel olarak geliştirmiş olduğu kampanyaları duyuran Garanti BBVA, 30 Eylül tarihine kadar başvurulara açık tutacak olduğu kampanyalarının ayrıntılarını paylaştı. GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASI EYLÜL 2022 Garanti BBVA, eylül ayına girilmesi ile birlikte emekli promosyonu kampanyasını güncellediğini duyurdu. Maaş hesabını bankaya taşıyan ve söz konusu hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm emekli vatandaşlara, şu tutarlarda ek ödeme yapılacağı duyuruldu:
  • SGK emekli maaşı 1.499 TL ve altı tutarlarda olanlara ödenecek olan promosyon: 4.000 TL
  • SGK emekli maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara ödenecek olan promosyon: 5.000 TL
  • SGK emekli maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara ödenecek olan promosyon: 6.000 TL
GARANTİ BBVA EMEKLİ MÜŞTERİ AYRICALIKLARI Garanti BBVA maaş hesabının taşınmasından sonra en az iki otomatik fatura ödeme talimatı veren ve ilk kez kullanacağı Garanti BBVA kartı ile toplamda 500 TL’lik harcama yapan emekli müşterilerine, bir kereliğe mahsus olmak üzere bin 500 TL tutarında ek ödeme yapacağını bildirdi.

Maaş hesabını taşıyanlar için ihtiyaç kredisi hizmeti de sunacağını belirten banka, söz konusu hizmetine ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:
  • Kredi tutarı: 10.000 TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: %2,03
  • Taksit tutarı: 977,09
GARANTİ BBVA EMEKLİ KAMPANYALARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Garanti BBVA’nın 6 bin TL’lik promosyon ödemesi kampanyası ve bin 500 TL’lik ek ödeme kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşlar, söz konusu kampanyalara nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladılar. Konuya ilişkin yeni bir yazılı metin yayınlayan Garanti BBVA, ilgili kampanyaların başvuru süreçlerine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

Garanti BBVA 6 bin TL’lik üst limit ile geliştirmiş olduğu emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen emekli müşterilerin, maaş hesaplarını banka bünyesine taşımaları ve söz konusu hesabın en az 3 yıllığına bankada kalacağına dair taahhüt vermeleri gerektiğini bildirdi. Maaş taşıma talimatının bankanın mobil uygulaması, bankanın internet şubesi veya bankanın fiziki şubeleri aracılığı ile verilebileceğini belirten Garanti BBVA, bu sürecin hali hazırda emekli olan vatandaşlar için geçerli olduğunu bildirdi.

Garanti BBVA, henüz emekli maaşı almamış olan ve ilk ödemesini bu ay alacak olan vatandaşların bankanın promosyon ödemesinden yararlanabilmek için emekli banka bilgilerini Garanti BBVA bilgileri ile doldurmaları gerektiğini sonrasında ise herhangi bir başvuru yapmalarına gerek olmadığını ifade etti.

Garanti BBVA bin 500 TL’lik üst limit ile geliştirmiş olduğu emekli ek ödeme kampanyasından yararlanmak isteyen emekli vatandaşların, maaş hesaplarını taşıdıktan sonra bankanın mobil uygulamasına girerek açılan ekranda yer alan “başvurular” kısmından kart başvurusu yapmaları gerektiğini ve başvurunun onaylanmasının ardından da söz konusu harcama tutarına ulaşmaları gerektiğini ifade etti. Ayrıca banka kampanyanın bir diğer şartı olan fatura ödeme talimatının da yine bankanın mobil uygulaması veya banka şubeleri aracılığı ile verilebileceğini bildirdi.

GOOGLE NEWS’TE TAKİP EDİN: GOOGLE NEWS

TELEGRAM KANALIMIZI TAKİP EDİN: TELEGRAM
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.