SON DAKİKA
Hava Durumu

Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek

Haber Giriş Tarihi: 27.06.2022 18:21
Haber Güncellenme Tarihi: 27.06.2022 14:52
https://gazetebanka.com/
Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek

Fibabanka Arçelik ile ortaklaşa anlaşması doğrultusunda alışveriş kredisi fırsatını sunuyor. Masrafsız ve taksitli alışveriş kredisinden yararlanabilmek için banka müşterisi olmak yeterli olacak. Kampanyanın şartları ve başvuru sürecine dair detaylar netleşti.

Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek Alışveriş Kredisi Başvuru Şartları
Fibabanka aracılığı ile sunulan Arçelik alışveriş kredisinden yararlanabilmek için belirli şartları karşılamak gerekiyor. Şartları karşılayanlar sunulan avantajlardan yararlanabilecek. Faizsiz ve masrafsız kredi tutarı 15 aya kadar vade imkanı ile kullanılabilecek. Fibabanka müşterisi olmak ve anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapmak gerekecek. Talep edilecek kredi sms ile başvuru sonrasında hesaba tanımlanacak. Kredi taksit ödemeleri Fibabanka internet bankacılığı, mobil şube aracılığı ile ya da müşteri merkezleri üzerinden yapılabilecek.

Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek Evini Yenilemek İsteyenlere Esnek Ödemeli Kredi Fırsatı
Arçelik mağazalarından yapılacak elektronik ve beyaz eşya alışverişi başta olmak üzere yapılacak ev eşya alışverişleri Fibabanka alışveriş kredisi ile desteklenecek. Evlenecek ve evini yenileyecekler için sunulan bu eşsiz fırsat faizsiz ve masrafsız şekilde ödeyebilmeyi destekleyecek. Üstelik aylık taksitlerle esnek ödeme fırsatı sunulacak.

Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek Alışveriş Kredisi Limitleri Belli Oldu!
Arçelik ile anlaşmalı alışveriş kredisi 3 aydan 15 aya kadar vade imkanı ile değerlendirilebilir. Yalnızca anlaşmalı bulunan mağazada kredi kullanım fırsatı sunulacak. 250.000 TL ile 40.000 TL arası alışveriş kredisi kullanıma sunulacak. Sigorta bedeli ya da kredi tahsis ücreti olmadan her ev yeni eşyasına kavuşacak.

Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek Uygun Faizli Alışveriş Kredisi Başvurusu
Fibabanka aracılığı ile sunulan Arçelik alışveriş kredisi fırsatından yararlanabilmek için kısa mesaj yoluyla başvuru alınabilecek. Cep telefonunun mesaj kısmına ARÇELİK yazıp aralarında birer boşluk bırakarak TC kimlik numarası, doğum tarihi yazılmalı 3422'ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Sms ile yapılan başvuru sonrasında onay geldiği anda Arçelik mağazalarından istenen ürün satın alınabilecek. Kredi tutarı tek seferde kullanılabilir. Tekrar ihtiyaç olduğunda Sms gönderilerek onay almak gerekecek.

Evlenecek ve Evini Yenileyecek Çiftlere Müjde! Arçelik Alışveriş Kredisi Fırsatı! Masrafsız ve Faizsiz Kredi 15 Aya Kadar Taksitlendirilebilecek Elektronikte Vade Süreleri Sınırlandırıldı!
Bankadan 40 bin TL'ye kadar talep edilecek kredi için telefon, tablet ve bilgisayar alımlarında vade süreleri sınırlandırıldı. 5 bin TL'ye kadar olan telefonlar için 12 ay, 5 bin TL ve üzeri telefonlar için 3 ay vade uygulanıyor. Tablet alımları için bu süre 6 ay, bilgisayar alımlarında ise 12 ay vade ile sınırlandırılıyor.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.